Pagrindinis > Dėmesio! > Savaitgalį prasideda „Betsafe Lietuvos Wake čempionatas 2017“

Savaitgalį prasideda „Betsafe Lietuvos Wake čempionatas 2017“

Ateinantį savaitgalį prasidės trečiasis „Betsafe Lietuvos Wake čempionatas 2017”. Pirmasis iš trijų šią vasarą etapų vyks Marijampolėje, „Splash Miami“ vandenlenčių parke.

Šįmet čempionate galės dalyvauti ir visai nepatyrę vandenlentininkai. Šioje grupėje atliekami triukai nebus sudėtingi – tai gali būti ir šuolis nuo tramplyno ir tiesiog paprastas pravažiavimas per figūrą.

Vandenlenčiu sportu intensyviai domisi ir vaikai. Populiarėjantis sportas šalyje neaplenkia ir vaikų. Šiais metais jie taip pat galės dalyvauti čempionate atskiroje vaikų grupėje.

„Šį sezoną laukiame daugiau dalyvių vaikų grupėje, kadangi vandenlenčių parkuose padaugėjo užsiėmimų, skirtų vaikams. Pastarieji taip pat vis dažniau atranda šią, pasaulyje sparčiai populiarėjančią, sporto šaką. Vandenlentės – puikus užsiėmimas vaikams atostogų metų“, – teigė „Betsafe Lietuvos Wake čempionato 2017“ atstovė Agnė Šimanskytė.

Populiarinti vandenlenčių sporto šaką ir paskatinti daugiau žmonių aktyviai leisti laisvalaikį padeda ir rėmėjai.

„Betsafe“– aktyvi rėmėja ne tik tradicinių ir jau seniai populiarių sporto šakų, tokių kaip krepšinis ar futbolas, tačiau savo rėmimo krepšelį nuolat plečia ir įvairiomissporto šakomis. Rūpinamės ir skatiname aktyvų laisvalaikį, todėl džiaugiamės galintys remti ir paskatinti vandenlenčių sporto populiarėjimą Lietuvoje“, – teigė „Betsafe“ prekės ženko vadovas Lietuvoje Andrius Lapienis.

„Betsafe Lietuvos Wake čempionatas“ sulaukia vis daugiau dalyvių, vien praėjusiais metais vandenlenčių čempionate dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių. Praėjusiais metais moterų turnyre nugalėjo Dagnė Baniukštytė, vyrų – Jonas Kriščiūnas. Vyrų megėjų turnyre pasižymėjo Marius Kubilius, o vaikų turnyre nugalėjo Danielius Kriščiūnas.

„Betsafe Lietuvos Wake čempionatas” šeštadienį prasidės 12:00 valandą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE