Pagrindinis > Naujienos > Skrydis oro balionu – romantiškiausias laiko praleidimo būdas

Skrydis oro balionu – romantiškiausias laiko praleidimo būdas

Skrydis oro balionu yra nepamirštama patirtis ir baimės kliūtis, kurią bando mažai žmonių. Jei pasitaikys proga, nedvejokite-tikrai nepasigailėsite! Bet ar žinote, koks geresnis būdas, nei laukti, kol sėkmė pakils baliono maišelyje, kad priverstų jus šypsotis? Sukurkite sau galimybę ir organizuokite skrydžius dviem žmonėms (tikiu, kad romantiškas skrydis bus nepamirštama data), grupėms (jei planuojate surengti nedidelį bernvakarį ar intymų vakarėlį su draugais, kodėl gi neįtraukus šios pramogos?) Arba tiesiog pasinaudokite akcija, paimkite kuponą ir prisijunkite prie kitų bendraminčių tikrai bus daug pigiau!

Ne vienas mums sakė, kad vieną kartą pabandęs jis svajoja vėl atsikelti ir atsirasti baliono maiše! Nors Vilnius yra neįtikėtina vieta su įvairiais gamtos peizažais ir skirtingais miesto panorama, žiūrėjimas iš oro yra tikra palaima ir neįkainojama patirtis, tačiau skristi galima ne tik sostinėje! Radome puikių pasiūlymų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Trakuose ir kitose vietose, kad galėtumėte skristi į įvairius Lietuvos kampelius už geriausią kainą.

Kodėl verta išbandyti skrydį oro balionu?

Ar kada susimąstėte, koks jausmas matyti žmones, miestus ar ežerus iš dangaus? Pajusti laisvę ore ir iš tolo stebėti, kas vyksta po kojomis? Ekskursija oro balionais leis mėgautis Vilniaus miesto, Trakų ežero ir kitų miestų bei vietų panorama taip, kaip niekada nepamatysite eidami ar važiuodami dviračiu ant žemės. Taigi mėgaukitės – gyvename tik vieną kartą!

Kad ir kokie įdomūs būtų oro balionai, jie taip pat yra vienas saugiausių skraidymo būdų. Taip yra todėl, kad oro balionai skraido lėtai, o visi pilotai buvo profesionaliai ir išsamiai apmokyti, kad užtikrintų jūsų saugumą ir komfortą. Todėl galite mėgautis vaizdais saugiose ir pajėgiose rankose. Maža to, pamatysite daug daugiau nei už kilometro, tačiau laikas neprailgs, o kelionė patogiu krepšiu bus labai patogi. Oro balionas yra unikali patirtis. Ypač pirmasis skrydis, nes kai skrendi dar kartą, nejauti to paties. Danguje virš debesų begalinė tyla, peizažo ir akimirkų įvertinimas negali būti išreikštas žodžiais. Mes garantuojame, kad tai bus patirtis, kurios niekada nepamiršite. Tyliai ir stabiliai pakilsite į debesis, keliausite visur, kur tik vėjas nuves, ir stebėsite nuostabiais kraštovaizdžiais po savo balionu. Tai tikrai yra tos akimirkos, kurias pasakoji dar ilgai po skrydžio!

Sakote, kad aš jau saulėtekis jūsų tikrai nestebina? Jei galvojate apie gražiausią saulėtekį, kada nors matytą gyvenime ar kino ekrane, padauginkite jį iš 100! Tai galima pamatyti tik skrendant oro balionu. Ryte skrydis oro balionu visada paliks ypatingų emocijų, nes stebėti saulėtekį iš aukščio yra tiesiog stebuklinga patirtis. Net ir geriausiu fotoaparatu to neužfiksuosite, tačiau tikrai galėsite pasidaryti puikių nuotraukų.

Jei bijai aukščio ir niekada nežiūri per langą, kai esi aukščiau nei penktame aukšte, skrydis oro balionu yra geriausias būdas išspręsti šią problemą. Ramybė ir laisvė, kurią patiriama kelionėje oro balionu, neturi nieko bendro su tuo, ką matytum žiūrėdamas nuo skardžio ar per balkoną septintame aukšte. Karšto oro balionas leis tau ramiai priprasti prie aplinkos, o lėtai kylant atsipalaiduosite ir tai suteiks ramybės visos kelionės metu. Gražūs vaizdai privers pamiršti visa kita. Vienas geriausių dalykų skrendant oro balionu yra tai, kad skraidymas taip pat labai naudingas jūsų sveikatai. Skrydžio metu ne tik jausitės laimingesni, bet ir po skrydžio dar ilgai patirsite malonius drebėjimus ir gerus prisiminimus. Įrodyta, kad ši patirtis išskiria endorfinus danguje, pagreitina širdies ritmą ir gerina kraujotaką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE