Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Norite palepinti save nepamirštamomis atostogomis? Geriausias sprendimas yra Kanarų salose esanti Tenerifė

Norite palepinti save nepamirštamomis atostogomis? Geriausias sprendimas yra Kanarų salose esanti Tenerifė

Dėl augančios tendencijos atostogauti Lietuvoje du kartus per metus, pirmą kartą iš eilės, paskutinis vasaros mėnuo sukėlė ažiotažą turizmo industrijoje. Žmonės pavargę nuo ribojimų skuba atostogauti daugiau nei vieną kartą metuose, o tai parodo, kad išvykomis žmonės yra susidomėję, o populiariausios kelionės yra ten, kur galima mėgautis saulės teikiamais malonumais.

Nors rugpjūčio atostogos apsivertė ir išpardavimai įsibėgėjo prieš žiemą, rinka vis dar yra didžiausias kelionių asortimentas ir mažiausia kaina žiemą praėjusią vasarą, tuo tarpu rudenį kelionės vietų, viešbučių ir datų pasirinkimas išaugo. Tarp poilsiautojų Lietuvoje ir visoje Europoje viena populiariausių žiemos krypčių yra Kanarų salos Tenerifėje. beta.lt rasite norimas keliones.

Pirmoji priežastis, dėl kurios Kanarų salose esanti Tenerifė ypač patraukli poilsiautojams iš atšiaurių žiemos šalių, yra subtropinis, bet švelnus jūrinis klimatas. 

Jūros vanduo tinka maudytis visus 12 mėnesių. Temperatūra svyruoja tarp 26–28 ° C šiltuoju metų laiku ir –20–22 ° C žiemą. Netoli Afrikos krantų įsikūrusioje saloje yra malonus, švelnus ir stabilus klimatas, kurį lemia šalta Golfo srovė ir vėjuoti vynmedžiai. Atsižvelgiant į Lietuvos vietą žemėlapyje, šaltuoju metų laiku-vėlyvą rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį-turime nedaug palyginti artimų ir lengvai pasiekiamų poilsio vietų. Tenerifės Kanarų salos yra vieta, kur galite atostogauti ir patirti linksmybes kasmet. Ne be pagrindo kasmet salą aplanko apie 6 milijonai žmonių. Tai tampa viena populiariausių krypčių per Europos žiemos atostogas.

Tenerifėje daugelis poilsiautojų taip pat nusprendžia keliauti su savo vaikais – palyginti trumpi atstumai nuo salos iki oro uosto ir centro. Grynasis skrydžio laikas iš Vilniaus į Tenerifę yra 6,5 ​​valandos. Tačiau, kadangi nuolatinė oro linijų bendrovė Vilnius-Tenerifė nesiūlo tiesioginių skrydžių, vykdančių tik Lietuvoje veikiančias kelionių agentūras, prieš perkant bilietą rekomenduojama ypač pasidomėti skrydžiu ir jo trukme. Tai ypač svarbu, jei atostogos yra su nepilnamečiais, arba kai vienas iš atostogų prioritetų yra sutrumpinti kelionės laiką ir padaryti jį kuo patogesnį. Tuo pačiu metu skrydžius galima pratęsti, organizuojant pervežimus per pigių oro linijų bendrovių. 

Kita priežastis aplankyti Tenerifę – unikali salos gamta

 Kanarų salose esanti Tenerifė dažnai laikoma viena gražiausių pasaulio salų, ir tai nėra be priežasties. Paplūdimio mėgėjai (daugiausia juodi vulkaniniai paplūdimiai) ir žmonės, norintys keliauti po salą, galės atkreipti  dėmesį ir į paplūdimius. Automobilio nuoma savaitei-nuo 150 eurų. 

Tenerifė yra vulkaninė sala, kontrastingi peizažai, iškalti iš kalnų, išnykusių ar neveikiančių ugnikalnių, ir magma, kuri kažkada išsiveržė iš žemės gelmių, įvairiomis spalvomis nudažydama salos paviršių. Palyginti su kitomis Kanarų salų salomis, Tenerifėje yra daugiausiai natūralių ekosistemų dėl salos aukščio, o tai lemia įvairius kraštovaizdžio ir klimato skirtumus.

Priežastis vykti į Tenerifę yra Teidės ugnikalnis, kuris yra aukščiausia viršūnė virš Atlanto vandenyno. Teidės ugnikalnis yra salos centre, 20 km ilgio ir 3718 metrų aukščio. Šį miegantį ugnikalnį supa 18 900 hektarų nacionalinis parkas ir jis yra saugomas UNESCO. Kadangi didžiąją salos dalį užima ribotas kalnų namelių skaičius, jie daugiausia įsikūrę pakrantėje, netoli paplūdimio. Tenerifėje, ypač pietiniame regione, kur idealus šaltasis sezonas, viešbučiai užpildomi labai greitai. Taigi tie, kurie atostogomis pasirūpina iš anksto, tai yra iki rugsėjo, yra patenkinti geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE