Pagrindinis > Kitos temos > Komandos formavimas – tik paprastas žaidimas?

Komandos formavimas – tik paprastas žaidimas?

Komandos formavimas paprastai smagus laikas, praleistas su kolegomis, ir ten verta ieškoti naudos.  Žinoma, yra daugiau nei viena priemonė, kuri padeda komandai susiformuoti, tačiau turime suprasti, kad komandos formavimo veikla taip pat gali būti išeitis ir nuolatinė priemonė išlaikyti bendruomenę dirbant kartu, įtvirtinant organizacines vertybes ar gerinant naujus tikslus ir stiprinant kultūrą. 

Žaidimo formatas sukuria neoficialią platformą, leidžiančią paprastu būdu komunikuoti sudėtingus dalykus. Tačiau tikslo nustatymas gali būti labai svarbus ne tik tam, kad jums būtų lengviau pasirinkti formą ar veiklą, bet ir lengviau pasirinkti, ką ir kaip pasakyti. Komandos formavimo veikla yra tiltas, jungiantis žinias ir patirtį. Mes galime iš to gauti naudos visiems priimtinu būdu. Veikimo principas yra daug paprastesnis nei seminaras ar penkios minutės, nors tai gali padėti formuoti ir stiprinti komandą. Todėl yra daug įvairių įrankių, ir turbūt turėtumėte pabandyti kuo geriau išnaudoti, kad gautumėte geriausius rezultatus. Komandos formavimo veikla yra ne tik būdas gauti pajamų, bet ir būdas atrasti naujas profesinio ir šeimos gyvenimo perspektyvas. Apie tai ir daugiau rasite čia https://noriupramogauti.lt/ .

Savęs atradimas komandoje, kuris padės nustatyti stipriausias ir silpniausias puses

Žinios apie save šiandien yra būtinos. Galbūt kuo daugiau žinosite apie save, tuo mažiau susidursime su tiksliniu savo jėgų naudojimu. Kasdieniame gyvenime susiduriame su daugybe pasirinkimų, kokia kryptimi eiti toliau ir ko galėtume atsisakyti dėl konkretaus tikslo ir išgelbėti save.

– Šis pažinimo metodas gali būti pradėtas neformalioje komandos formavimo veikloje. Mūsų patirtis parodė, kad žaidimo forma pasirinkus tinkamą komandą galima lengviau atskleisti tai, ką kartais net atsitiktinai paslėpiame viešumoje. Kartais, net jei nesame silpnos, natūraliai neleidžiame pasirodyti silpnesnėms už kitas, tačiau savo silpnybių žinojimas yra didelis privalumas.

– Komandiniai žaidimai ir veikla suteikia šią pažinimo galimybę. Juk norėdami įveikti užduotį dedame visas pastangas, kad pasiekti rezultatą. Kiekvienas komandos narys yra neatsiejama proceso dalis ir galutinis rezultatas. Tik nuo visos komandos bendradarbiavimo kartu priklauso galutinis rezultatas.

Priimdami sprendimus, bendraudami ir veikdami savo komandos labui, mes daugiau sužinome apie save per šią veiklą nei įprastoje darbo aplinkoje. Mes turime priimti sprendimą per trumpą laiką, ir šis adrenalinas linkęs „ištraukti“ iš mūsų dalykus, dėl kurių galbūt nesame visiškai tikri.

 Ar aš tikrai galiu tai padaryti? Kaip aš su viskuo susitvarkysiu? Kokių veiksmų ir pozicijų imsiuosi? Atsakymas kartais yra mūsų pusėje, tačiau tik per savo odą, patirdami tam tikras situacijas, galime atsakyti patys ir galime sustiprinti emocijas ir pasitikėjimą savimi. Suprasdami savo stipriąsias puses, galite būti stipresni savo pozicijoje ir aktyviau teikti pasiūlymus, nebijodami neigiamų reakcijų ar atmetimo. Taikydami žinias, įgytas iš patirties, galime tobulėti kasdieniame gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE