Pagrindinis > Kitos temos > “Sony” televizoriaus pasirinkimo galimybės: kaina ir funkcijos

“Sony” televizoriaus pasirinkimo galimybės: kaina ir funkcijos

Sony televizorius asortimentą galima įsigyti įvairiomis kainomis. Vienas iš sąnaudas lemiančių parametrų yra įmontuota technologija. Ji turi atitikti būtiną technologijos funkcionalumą. Prekės ženklo produktų linijose yra prietaisų su šiomis funkcijomis: 

Išmanusis televizorius – standartinis funkcijų rinkinys, skirtas prieigai prie pasaulinio žiniatinklio, “Sony” televizoriaus internetas leidžia naudotis įvairiomis programomis, žaisti, žiūrėti vaizdo įrašus internete, bendrauti per “Skype” ir kitas programas.

“WiFi” – populiarus belaidžio ryšio protokolas, integruotas modulis,  naudojamas prieigai prie interneto ir trečiųjų šalių įrenginių.

“Bluetooth” – “mėlynojo danties” belaidžio ryšio technologija, naudojama techniniams prietaisams prijungti iki 10 metrų atstumu.

HDR – naujoviška didelio dinaminio diapazono technologija, kuri padidina vaizdo ryškumą, sodrumą ir tikroviškumą, ypač veiksminga tamsiose scenose.

100 Hz ar daugiau – didelės spartos modelis užtikrina greitą kadrų dažnį, kuris idealiai tinka greitai judančioms, veiksmo kupinoms žaidimo scenoms.

Valdymas balsu – technologija palaiko valdymo balsu nustatymus ir funkcijas.

Siūlome įsigyti “Sony” televizorių Kijeve ir kituose miestuose su operacine sistema “Android TV”. “Smart TV” platformą “Google” sukūrė remdamasi populiariąja mobiliųjų įrenginių operacine sistema. Sistema turi intuityvią sąsają ir paprastą valdymą. Be to, jis padeda įprastą televizoriaus skydelį paversti tikru daugialypės terpės centru. Naudodamasis “Android TV” vartotojas gali naudotis programomis iš “GooglePlay” parduotuvės. Be mokamo turinio, jame yra daug įdomių nemokamų pasiūlymų.

Be to, “Sony” televizoriaus savininkas gali naudotis įvairiomis “Google” paslaugomis – muzika, filmais, žaidimais, lengva paieška. Galite atsisiųsti turinį iš pasaulinės filmų bibliotekos ir žiūrėti vaizdo įrašus ar klausytis muzikos srautinės transliacijos režimu. Jei pasirinktas modelis palaiko valdymą balsu, žiūrovas gali valdyti televizorių naudodamas tik minimalų nuotolinio valdymo pultą.

“Sony” televizoriaus pasirinkimo galimybės: kaina ir funkcijos

Taip pat viena iš svarbių “Sony” televizoriaus savybių – kaina – priklauso nuo įdiegtų naujovių. Vaizdo gerinimo technologijos padidina vaizdo detalumą ir užtikrina išsamų bei tikrovišką atspalvių perteikimą:

Objektais pagrįsta superrezoliucija. Procesorius išmaniai analizuoja kiekvieną kadro detalę ir didina atskirų sričių raišką, kad nuotraukos būtų tobulai detalios.

X-Reality PRO. Aiškiai įsižiūrėkite į smulkiausias detales ir aukščiausios kokybės realistines tekstūras, kad vaizdai būtų tikroviškiausi ir paveikiausi.

Judėjimo srautas. Automatiškai analizuoja turinį, pagerina greitai judančių scenų rodymo kokybę ir pašalina erzinantį kadrų susiliejimą.

Objektais pagrįstas HDR pertvarkymas. Analizuoja ir atpažįsta kiekvieną “Sony TV” vaizdo įrašo detalę, reguliuoja kontrastą ir suteikia objektams tekstūros aiškumo.

Pikselių kontrasto stiprintuvas. OLED matricinio ekrano valdiklis padidina dinaminį diapazoną, suteikia platesnę spalvų gamą ir neregėtą vaizdo ryškumą.

“X-tended Dynamic Range PRO”. Priartinkite bet kokio formato turinį prie HDR lygio. Veikia analizuodamas pikselių ryškumą ir spalvą bei reguliuodamas atskirų vaizdo detalių apšvietimą.

“X-Motion Clarity”. Speciali foninio apšvietimo technologija pritemdo atskirus greitai judančius objektus, padeda išvengti vaiduoklių greitai judančiame turinyje, pagerina vaizdą neprarasdama ryškumo.

X-platus kampas. Užtikrinama pastovi vaizdo kokybė visais žiūrėjimo kampais.

“Triluminos” ekranas. Kombinuotas ekrano apšvietimas gerokai išplečia spalvų diapazoną ir padidina kontrastą, todėl spalvos yra tikslios ir sodrios. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE