Pagrindinis > Dėmesio! > Startavo registracija į tradicinį bėgimą už Marijampolę

Startavo registracija į tradicinį bėgimą už Marijampolę

 

Jau penktąkart organizatoriai kviečia bėgti už Marijampolę, kuri šiais metais yra ir Lietuvos kultūros sostinė. Gausius kultūrinius renginius Marijampolės miesto dienų metu, gegužės 27 d. papildys daugiausiai tiesiogiai savivaldybės gyventojų įtraukiantis sporto renginys – bėgimas.

 Kasmet bėgimai už miestą auga, į juos atvyksta bėgikai iš visos Lietuvos, kurie galės rinktis, pusmaratonį – 21,98 km, 10 km arba 5 km distanciją. Таip pat bus rengiamas pėsčiųjų žygis bei 500 m. neįgaliųjų ir vaikų bėgimas. 

 „Jau sunku įsivaizduoti Marijampolės miesto dienas be šio renginio. Jis pritraukia šeimas, profesionalius sportininkus ir mėgėjus iš visos Lietuvos ir Marijampolės regiono. Tai ne tik svarbus sporto renginys, bet ir šventė visiems miestiečiams“, – sako organizatorius Marijampolės lengvosios atletikos klubo direktorius Darius Kemeraitis.

 Bėgimas rengiamas Marijampolės miesto dienų metu, todėl bėgikai iš kitų miestų gali smagiai praleisti visą savaitgalį – aplankyti prekybininkų mugę, įvairias pramogas, sporto varžybas ir koncertus. Visi trasą įveikę bėgikai apdovanojami medaliais.

 Pagal amžiaus grupes yra numatyta daugiau nei 60 prizinių vietų, taip pat apdovanojama gausiausiai bėgusi šeima, organizacija, vyriausias ir jauniausias dalyviai bei įdomiausio kostiumo savininkai, taip pat pirmieji atbėgę mamytė ar tėvelis su vežimėliu.

Registracija vyksta svetainėje www.marijampolesbegimas.lt  iki 2018 m. gegužės 26 d. 22.00 val.

 Bėgimas yra išskirtinis tuo, kad tai nekomercinis renginys – už registraciją surinktos lėšos, kurios nepanaudojamos bėgimo organizavimui, skiriamos Marijampolės miesto gražinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite