Pagrindinis > Dėmesio! > Suteik vertingą informaciją ir gauk už tai atlygį

Suteik vertingą informaciją ir gauk už tai atlygį

 

Suteikus vertingą informaciją policijai apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei (pvz. kontrabanda, neteisėta akcizinių prekių apyvarta, sukčiavimas, neteisėtas praturtėjimas, korupcija ir kt.), dėl kurios buvo užkirsta, išaiškinta ir nutraukta nusikalstama veika, Jūs galite gauti atlygį nuo 500 iki 14 000 eurų atlygį.

Motyvuotą rašytinį pasiūlymą dėl atlyginimo asmeniui už suteiktą naudingą informaciją rengia policijos įstaigos padalinys, atliekantis ar atlikęs ikiteisminį tyrimą.

Dar kartą pažymime – pasiūlymas suteikti atlygį už naudingą informaciją teikiamas tuomet, kai informacija susijusi su veika, kuria daroma žala valstybei (pvz. kontrabanda, neteisėta akcizinių prekių apyvarta, sukčiavimas, neteisėtas praturtėjimas ir kt.), dėl kurios buvo užkirsta, išaiškinta ir nutraukta nusikalstama veika.

Siekdami pagerinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą bei užkirsti kelią ekonomikos, verslo tvarkos, finansų sistemos ar korupcinio pobūdžio nusikalstamoms veikoms, kuriomis daroma žala valstybei, pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais ir turint vertingos informacijos, kuri padėtų išaiškinti nusikalstamas veikas, apie tai pranešti anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu:

(8 5) 272 5372, (8 343) 912 60, elektroniniu paštu imunitetas@policija.lt arba marijampolesvpk.bud@policija.lt

Marijampolės apskr. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE