Pagrindinis > Kitos temos > Šventinis laikotarpis – kaip nustebinti artimuosius užsienyje?

Šventinis laikotarpis – kaip nustebinti artimuosius užsienyje?

Šiandien dalis žmonių pasirenka gyvenimą svetur ir emigruoja iš Lietuvos. Nepaisant emigravimo priežasčių, užsienyje gyvenančius giminaičius norisi nustebinti, ypač kalėdiniu laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje pateikiamos idėjos, kuriomis galima nustebinti ir pasveikinti artimuosius gražiausių žiemos švenčių proga.

1. Virtualus sveikinimas

Išmanieji įrenginiai ir interneto teikiamos galimybės leidžia bendrauti su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio šalių. Iš Lietuvos galima paskambinti tiek Amerikoje, tiek Anglijoje ar kitoje šalyje gyvenantiems artimiesiems. Žinoma, norint realiu laiku pasikalbėti ir pasveikinti su Kalėdomis, skirtingos laiko juostos ir darbo tvarkaraščiai gali kelti sunkumų.

Dėl šios priežasties, rekomenduojama išsiųsti el. laišką su nuotraukomis ar vaizdo įrašu. Tai itin paprasta ir patogu, nes laišką galima peržiūrėti bet kuriuo paros metu. Nuotraukose galima įamžinti svarbius momentus arba sukurti juokingą vaizdo sveikinimą, kuris sukels šypseną svetur gyvenantiems giminaičiams.

2. Siunta su dovanomis

Kartais norisi artimuosius pradžiuginti ne tik virtualiais sveikinimais, bet ir fizinėmis dovanomis. Nesvarbu, domina siuntimas į Angliją, Vokietiją ar Ameriką, norint, kad siuntinys saugiai pasiektų gavėją, būtina tinkamai supakuoti dovaną ir vengti draudžiamų siųsti daiktų. Keli jų:

– antikvariniai daiktai ir meno kūriniai;

– brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys;

– juvelyriniai dirbiniai ir laikrodžiai (išskyrus bižuteriją);

– pinigai (banknotai ir monetos);

– fejerverkai ar kiti sprogmenys.

Taigi, tai vieni iš draudžiamų siųsti daiktų. Prieš įsigydami dovaną, atkreipkite dėmesį, ar ją galima siųsti kurjerių ar jų tarpininkų tarnybomis. Jeigu dovanos turinys atitinka reikalavimus, tuomet svarbu pasirūpinti kokybišku pakavimu.

Kiekvienas siunčiamas daiktas, priklausomai nuo jo dydžio ir formos, turi būti supakuotas į dėžę, voką ar voką su burbuline plėvele. Be to, siuntos turinys turi būti apsaugotas nuo smūgių specialiomis medžiagomis: putos granulėmis, burbuline plėvele, oro pagalvėlėmis, kartoniniu intarpu, tvirtu popieriumi ar putplasčio plokštėmis. Netikėto pažeidimo atveju, tinkamai supakavę siuntą, galėsite gauti kompensaciją už apgadintą siuntinį.

3. Staigmena – užsakymas iš užsienio šalyje esančių paslaugos teikėjų

Jei dovanai įsigyti ir išsiųsti siuntą nebėra daug laiko, galima atlikti užsakymą iš užsienio parduotuvės giminaičio gyvenamuoju adresu. Žinoma, siekiant įteikti staigmeną, vertėtų iš anksto sužinoti tikslų gyvenamosios vietos adresą ir įvertinti pristatymo laiką. Taip pat atsižvelkite ir į el. parduotuvės pristatymo ir grąžinimo nuostatas pažeistos prekės atveju. Juk norisi, kad pristatymas įvyktų sklandžiai, ypač intensyviuoju dovanų pirkimo laikotarpiu.

Kone kiekvienas mėgsta staigmenas, todėl pasirinkę vieną iš aukščiau minėtų sveikinimo idėjų, maloniai nustebinsite giminaitį. Ieškant dovanų, svarbiausia atsižvelgti į artimojo charakterį, pomėgius ir hobius. Tinkamai parinkta dovana ir nestandartinis įteikimo būdas taps puikia staigmena. Be to, pagal poreikį galima rinktis tiek vieną dovanos idėją, tiek derinti kelias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE