Pagrindinis > Dėmesio! > Tarptautinis teatralizuotas koncertas „Čigoniško šėlsmo sūkury“

Tarptautinis teatralizuotas koncertas „Čigoniško šėlsmo sūkury“

 

Tik lapkričio 29 d. 18.00 val. Marijampolės kultūros centre vyks tarptautinis teatralizuotas koncertas „Čigoniško šėlsmo sūkury“, kuriame dalyvaus gyvo garso orkestras „Giunter Light Orchestra“ (Vokietija), romų teatras „Sare Roma“, solistas Ištvanas Kvik bei  gitaros virtuozai Arturui Sabilo (LT) ir Armanas Isojan (Armenija), taip pat perkusininkas Viktoras Krasovskis (Baltarusija).

Šį renginį organizuoja legendinės grupės HIPERBOLĖ įkūrėjas, žinomas prodiuseris Viktoras Prapras, kuris jau dedikavo Marijampolės publikai miuziklus „Čigonų baronas“ ir „Čigonų princesė“ , sulaukusius žiūrovų ovacijų visoje Europoje.

Koncertas „Čigoniško šėlsmo sūkury“ – tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje apjungti gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami lietuviškai, čigoniškai ir rusiškai. Atlikėjai atsiveža su savimi 30 komplektų sceninių rūbų, kurie bus keičiami pasirodymo metu ir 5 tonas dekoracijų, specialiųjų efektų bei garso-šviesos įrangos. Neįprastą reginį scenoje lydės nepaprastai gera nuotaika, nes atlikėjai taip „užveda“ publiką, kad žiūrovai negali ramiai išsėdėti savo vietose ir kartu su atlikėjais šėlsta pasirodymo metu.

Nepraleisk progos pamatyti šį nuostabų renginį.  

Gerą nuotaiką garantuojame!                                                                                                 

 Informacija ir bilietų platinimas Marijampolės kultūros centro bilietų kasoje

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE