Pagrindinis > Naujienos > Už Marijampolę bėgo visa Lietuva!

Už Marijampolę bėgo visa Lietuva!

Marijampolės miesto dienas papuošė nauja iniciatyva – masinis bėgimas už miestą „Bėgam už Marijampolę‘ 2014“.  Praėjusį šeštadienį miesto centre šventės dalyvių dėmesį patraukė bėgimo aistruolių minia. Tarp daugiau nei 200 bėgusių už Marijampolę dalyvių – marijampoliečiai ir svečiai iš 9 Lietuvos miestų.

10 valandą ryto startavę bėgikai įveikė beveik 6 kilometrų distanciją miesto parkais ir gatvėmis. Greičiausiai tai padarė ir nugalėtoju tapo marijampolietis Paulius Bieliūnas. Jis distanciją įveikė per 19 min. 30 s. Antrąją vietą užėmė šiaulietis Justinas Križinauskas, trečiasis – bėgikasiš Vilkaviškio Nerijus Markauskas.

Pirmoji moterų kategorijoje atbėgo Deimantė Leskaiskaitė – marijampolietė. Antroji buvo Violeta Balskutė, o trečioji bėgikė – Erlanda Polekaitė – į Marijampolę bėgti atvyko iš Vilniaus.

Vyriausias bėgikas buvo Jonas Žilinskas, gimęs1944 metais. Jauniausia bėgimo dalyvė – Adrija Matjunina, ateinantį spalio mėnesį švęsianti 7 -ąjį gimtadienį. Gausiausiai bėgusia organizacija tapo įmonės „Juodeliai“ komanda, o gausiausiai bėgusi šeima – Kulbokai.

„Jau pernai pastebėjome bėgimo populiarumo protrūkį Marijampolėje: šiltais vakarais išbėgus į parkelį, prasilenkdavai su dešimtimis bėgikų, o šiandien įrodėme, kad Marijampolė yra bėgantis, gyvas ir entuziazmu trykštantis miestas. Tikiuosi, kad ši iniciatyva – ženklas ir didžiųjų bėgimų organizatoriams neaplenkti Marijampolės“, – sakė iniciatyvos organizatorė asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė.

Pasak  V. Kelerytės, bėgimas už Marijampolę galėtų tapti kasmetine masine iniciatyva, kuri galėtų į miesto dienas pritraukti dar daugiau svečių iš visų Lietuvos miestų bei užsienio.

Asociacijos „Marijampoliečiai“ informacija

Asociacijos „Marijampoliečiai“ archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE