Pagrindinis > Kitos temos > Valentino diena: ar ją gali minėti ir vienišiai?

Valentino diena: ar ją gali minėti ir vienišiai?

Gyvename kultūroje, kurioje nebuvome mokyti meilės ir pagarbos sau. Meilę sau dažnai painiojame su savimeile ar egoizmu, kurie kelia ne pačius geriausius jausmus. Vis dėlto, artėja Valentino diena, todėl norisi priminti tiek vyrams, tiek moterims, kad būti vienišiems nėra blogai, o puoselėti meilę sau – visiškai natūralu ir net būtina!

Meilė sau

Meilė sau yra susijusi su tuo, ar gebame tiesiog būti, t. y. džiaugtis akimirka ir savimi, nuolat neieškodami vis naujo ir naujo tikslo. Šitai dažnai pamirštame, kai užsisukame savo darbuose ir tiksluose. Valentino dienos proga, kviečiame atlikti kelis žingsnius, kurie padės bent truputį išpuoselėti meilę sau.

„Aš esu laimingas“

Meilė sau yra gilus besąlyginis ryšys, pasiryžimas niekada neapleisti savęs, nepaisant ar diena atrodo tamsi ar šviesi, sunki, palaikanti ar griaunanti. Todėl, pirmiausia sau kasdien reikėtų ištarti „Aš esu laimingas“. Tai kasdien kartodami po keliasdešimt kartų, tikrai tuo patikėsite ir net niūri diena neatims tos laimės.

Priimti save

Taip pat būtina priimti save tokį koks esate, o vis dėlto jei to padaryti negalite, vadinasi būtina keistis: galbūt numesti svorio, pakeisti šukuoseną, o gal išsibalinti dantis. Kiekvienas turime tam tikrų kompleksų, kurie neleidžia pilnai atsiduoti sau ir patikėti savo sugebėjimais.

Dovanos sau

Tai, kad Meilės dieną būsite vieni, nereiškia, kad negalite sau leisti įsigyti Valentino dienos dovanos. Tokia dovana sau, taip pat gali puoselėti pasitikėjimą savimi, kurti laimę ar suteikti ramybę. Pavyzdžiui, masažas (Klaipėda) tikrai atpalaiduos, pagražins odą, padarys ją švytinčią. Tuomet švytės ne tik oda, bet ir Jūs pats! Na, o galbūt geriausia dovana – knyga? Ji taip pat gali padėti išgvildenti vidines problemas, atrasti sprendimus ir taip atrasti meilę sau. Ypač aktualu knygos skirtos saviugdai.

Valentino diena – ne tik įsimylėjėliams

Iš tiesų, yra klaidinga manyti, jog Valentino diena skirta tik įsimylėjusioms poroms, sužadėtiniams ar sutuoktiniams. Tai šventė skirta meilei. Tai gali būti meilė tėvams, draugams, kaimynams, kolegoms ar tiesiog… sau… Tad nereikėtų šios dienos interpretuoti klaidingai. Mylėkite save ir skirkite dėmesio kitiems vienišiams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE