Pagrindinis > Namai > Būstas > Vejos borteliai: nuo ko priklauso jų kaina?

Vejos borteliai: nuo ko priklauso jų kaina?

Jei pageidaujate, kad jus supanti aplinka būtų patogesnė, tvarkingesnė, saugesnė ir dekoratyvesnė, vejos borteliai yra iš tiesų tinkamas elementas. Tačiau vos tik pradėjus domėtis, tampa aišku, kad jų pasirinkimas šiandien yra labai didelis ir jie vienas nuo kito skiriasi dėl įvairių veiksnių. Vienas iš jų yra ir kaina. Taigi, kai kainų skirtumai yra akivaizdūs, natūraliai kyla klausimas: o kas lemia vejos bortelio kainą? Tai priklauso nuo įvairių priežasčių, apie kurias ir kviečiame sužinoti daugiau.

Žaliava

Žaliava yra vienas pagrindinių veiksnių. Šiandien vejos borteliai yra gaminami iš įvairių žaliavų, tačiau granitas bei plastikas – bene patys populiariausi pasirinkimai. Atsižvelgiant į tai, kad plastikas nuo granito labai skiriasi, nesunku suprasti, kodėl plastikiniai vejos borteliai kainuoja mažiau. Iš granito pagaminti vejos borteliai yra kur kas atsparesni aplinkos poveikiui, todėl ilgiau išlaiko puikią pirminę išvaizdą ir pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku.

Dydis

Šiandien borteliai yra gaminami ypač įvairių dydžių. Ir būtent tai yra vienas rodiklių, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis šiuos gaminius: reikėtų laikytis pagrindinės taisyklės – kuo didesnį plotą užima veja, tuo masyvesnius, didesnius bortelius reikėtų rinktis. Tačiau taip pat reikia paminėti, kad tai yra vienas ir kainą lemiančių veiksnių: kuo didesnis bortelis, tuo daugiau žaliavų reikia pagaminti, tad ir kaina išauga.

Ar parduodama su priedais?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šie gaminiai neretai yra parduodami ir su tam tikrais priedais, pavyzdžiui, vinimis, kitais tvirtinimo elementais. Taigi, tokiu atveju prekės kaina taip pat gali išaugti.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad vejos bortelių kainą priklauso nuo tam tikrų veiksnių: žaliavos, dydžio, karto komplektuojamų priedų. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad egzistuoja ir tam tirki veiksniai, dėl kurių šių gaminių kaina gali gerokai sumažėti. Pavyzdžiui, vejos bortelius galima įsigyti akcijos metu su nuolaida. Tačiau ir tai dar ne viskas – kai kuriais atvejais galima tikėtis nuolaidų, įsigyjant didelį kiekį šių gaminių. Bet kuriuo atveju, tai yra puiki investicija, dėl kurios jūsų namų ar verslo aplinka bus dar gražesnė, jaukesnė ir patogesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE