Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > 10 lankytinų vietų Bilunde, kurios vertos Jūsų laiko

10 lankytinų vietų Bilunde, kurios vertos Jūsų laiko

Pasaulis yra labai platus ir labai skirtingas, tad kartais gali būti sunku tikslingai pasirinkti šalis, vietas, kurios vertos prioritetinio aplankymo. Natūralu, kad kuo daugiau skirtingų šalių bus aplankyta – tuo ir vaizdinys apie pasaulio begalybę bus aiškesnis.

Pigius bilietus bei kitą svarbią informaciją apie skrydžius Jums siūlo skrendu.lt.

O mes šįkart keliaujame į Bilundą, kuris stebina ne tik skaniu maistu, tačiau ir draugiškais žmonėmis. Jūsų dėmesiui – 10 vietų, kurias privalote aplankyti.

1. Bilundo bažnyčia yra bene labiausiai turistus traukiantis objektas, kadangi ji laikoma miesto simboliu. Žinoma, akis traukia unikalia architektūra, taip pat, rengiamomis parodomis.

2. Vandel muziejus yra dar vienas objektas, kuris būtinai turi būti aplankomas šiame Danijos miestelyje. Čia galite susipažinti su miestelio istorija, reliktais, senoviniais objektais, kurie jau ne vieną šimtą metų skaičiuoja savo amžių.

3. Lego gamyba patiks tikrai ne tik vaikams, kadangi daugelis suaugusiųjų jau augo su lego žaislais, kurie yra žinomi visame pasaulyje. Pamatykite, kaip jie yra gaminami ir tuo pačiu kokios yra pasaulinės tendencijos.

4. Bilundo skulptūrų parkas yra puiki vieta ramiam pasivaikščiojimui. Čia galite rasti dirbinius iš labai skirtingų medžiagų. Jos padės ne tik susipažinti su meno kūriniais, tačiau ir medžiagų savybėmis.

5. Grene bažnyčia yra dar vienas religinis objektas, kurį turite aplankyti. Bažnyčia nuo pamatų iki varpo yra istorinis objektas, kuris puikiai atspindi praeities architektūrą bei žmonių gyvenimą.

6. Grene Sande teritorija patrauks dėmesį kiekvieno, kuris mėgsta gamtą. Kad ir koks oras yra lauke – ramus pasivaikščiojimas yra geriausias vaistas nuo visų ligų.

7. Safario zoologijos sodas puikiai tinka tiems, kurie myli gyvūnus, kadangi čia galima pamatyti pačių didingiausių ir nuostabiausių gyvūnų, kurie parodys kaip atrodo jų kasdienybė. Nuo dramblių iki žirafų – kiekvieno smalsučio poreikiams.

8. Randboldolo muziejus yra vieta, kur visko centre yra vanduo. Tai yra gyvybės šaltinis, kuris suteikia mums galimybę kiekvieną dieną funkcionuoti. Esame tikri, kad čia ne tik daug sužinosite, tačiau galbūt net ir pakeisite savo gyvenimą.

9. Legolendas yra visiems puikiai žinoma vieta Bilunde, kuris kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų iš visų pasaulio. Tai yra vieta, kur pildosi svajonės!

10. Karensminde žemės ūkio muziejus dažniausiai patinka lietuviams, kadangi čia eksponatai yra susiję su žemės ūkio vystymu regione ir visoje šalyje.

Toks tas Bilundas. Lyg paprastas, tačiau taip pat ir labai ypatingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE