Pagrindinis > Kitos temos > Ar planšetinis kompiuteris tinka tinklaraščio rašymui?

Ar planšetinis kompiuteris tinka tinklaraščio rašymui?

Šiandien, kai internetas yra pasiekiamas visiems norintiems, tinklaraščių (blog) rašymas yra labai populiarus. Pirmieji blog puslapiai dažniausiai būdavo apie žmonių kasdienybę ir paprasčiausias mintis – tai buvo lyg viešas dienoraštis. Šiandien tinklaraščio svetainės dažniausiai kuriamos produktų apžvalgoms, viešiems bendraminčių subūrimams ir įvairioms paskatoms.

Tam, kad parašyti įdomius ir naudingus tekstus, reikia idėjos, o staiga gimusios idėjos realizavimas nėra toks lengvas vėliau. O jeigu šalia visada būtų planšetinis kompiuteris – ar jo pakaktų blog rašymui?

Rašyti tikrai galima

Rašyti galima net ir telefonu, tačiau tai nėra patogu. Tokiu atveju planšetinis kompiuteris yra puikus pasirinkimas – jų baterija leidžia naudotis prietaisu visą dieną be įkrovimo, o rašyti galite bet kur ir bet kada. Negana to, kone kiekvienas planšetinis kompiuteris gali būti suderinamas su specialiomis klaviatūromis.

Taigi, įsijungiate rašymo programėlę, kaip „Microsoft Word“ ir galite rašyti! Tačiau rašymas nėra vienintelis dalykas, dėl kurio reikia rūpintis.

Tinklaraščio platformos valdymas

Blog sukurti galima įvairiais būdais – susikurti nuosavą svetainę, pasinaudoti specialia tinklaraščių platforma arba socialiniais tinklais. Kompiuteris yra labai patogus tokiems darbams, ko negalima pasakyti apie planšetes. Planšetinis kompiuteris ne visada suderinamas su jūsų tinklaraščio platforma, o nuosavos svetainės valdymas yra dar sudėtingesnis. Taigi, prieš pradėdami svarstyti apie tinklaraščio rašymą ir valdymą planšete, įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta platforma yra prieinama ir naudojant tokias operacines sistemas, kaip Android ar iOs.

 

 

Foto: Shutterstock.com

Populiariausios platformos lengvai suderinamos su planšetėmis

Planšetinis kompiuteris turi didelį ekraną ir yra lengvai suderinamas su įvairiomis klaviatūromis, todėl tinklaraščių platformų kūrėjams apsimoka platformą padaryti prieinamą ir planšečių savininkams. Naudojant planšetę reikės šiek tiek laiko priprasti prie įvairių funkcijų valdymo, bet laikui bėgant toks rašymas gali būti itin patogus. Pavyzdžiui, planšetiniu kompiuteriu galite valdyti tokias žinomas platformas, kaip:

  • Tumblr;
  • Blogger;
  • WordPress

Negana to, patalpinę savo svarbius failus, tarkime, Google Drive „debesyje“, juos taip pat galėsite pasiekti tiek planšete, tiek telefonu. Taigi, jeigu savo tinklaraštį kuriate vienoje iš jų – laikas išbandyti ir kompaktiškesnius darbo įrankius!

Šiuo metu planšetinis kompiuteris nebėra brangus malonumas. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir sužinoti daugiau apie naujausius modelius ir jų savybes.

 

Komentaras “Ar planšetinis kompiuteris tinka tinklaraščio rašymui?

  1. man tai nepatogu su planšetiniu dirbti, ten galiu nebent naujienas skaityt ar filmus žiūrėti keliaujant. kas liečia rašymą, rašau kompiuteriu, bet visos idėjos vis tiek gimsta senoviniu būdu, užrašinėje su tušinuku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE