Pagrindinis > Dėmesio! > Dėl būsto pritaikymo neįgaliems vaikams su sunkia negalia

Dėl būsto pritaikymo neįgaliems vaikams su sunkia negalia

 

Informuojame, kad vadovaujantis Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. A1-363 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašo patvirtinimo”, Marijampolės savivaldybės administracijos 119 kab. priimami prašymai pritaikyti būstą neįgaliems vaikams su sunkia negalia.

Laisvos formos prašymą pritaikyti būstą gali pateikti vienas iš tėvų, globėjas (rūpintojas) ar gyvenamosios vietos savivaldybės socialinis darbuotojas. Prašyme turi būti nurodyta, kad neįgalaus vaiko atstovas pagal įstatymą sutinka leisti savivaldybės administracijai naudoti neįgalaus vaiko duomenis, susijusius su būsto pritaikymo organizavimu. Pareiškėjas taip pat turi patvirtinti, kad nėra pateikęs kito prašymo pritaikyti būstą tam pačiam neįgaliam vaikui.

 Kartu su prašymu pareiškėjas pateikia šiuos dokumentus ar jų patvirtintas kopijas:
1) asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
2) laisvos formos rašytinį būsto savininko sutikimą leisti pritaikyti būstą, kai prašoma pritaikyti būstą neįgaliajam, kuris nėra būsto savininkas,
3) kitą pareiškėjui svarbią informaciją.

Prašymai pritaikyti būstą neįgaliems vaikams su sunkia negalia priimami iki 2017 m. rugpjūčio 15 d. Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 343)  90 095.

Marijampolės savivaldybės administracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE