Pagrindinis > Dėmesio! > Kas taps Marijampolės meru?

15 komentarai(-ų) “Kas taps Marijampolės meru?

  1. Man tai raudona spalva alergiją kelia. Geriau jau jaunesnis K. Dvilys (žaliasis),nei senoji I. Lunskienė (socdemė). Jų pažiūros irgi skiriasi. I. Lunskienės Tarybinių laikų požiūris ir auklėjimas. K. Dvylio jau Nepriklausomos Lietuvos auklėjimas. Dar didelis pliusas Karoliui, kad turėtų didelį palaikymą iš Seimo narių. Sėkmės rinkimuose.

  2. Mokiausi paralelinėje klasėje su Karoliu Dvyliu. Ir…. tikrai nei vieno blogo žodžio neturiu prieš Karolį, balsuosiu tik už jį, kodėl?: 1) Debatuose Karolis tikrai suvarytų kiekvieną ale ekonomikos žinovą ar aukštąjį mokslą baigusį profesionalą. 2) Garantuoju,kad valdant miestą Karoliui, iš savivaldos pastato liks tik pastatėlis, kuriame bus tiek “klerkų” kiek reikia ir dar jie lankstysis Žmonėms, ką ir sako Lietuvos Respublikos Konstitucija, ateitų labai sunkūs laikai “klerkams” 3) Nebus pavogtas nei vienas EUR, o tie kas vogs šiek tiek paatostogaus pataisos namuose SPA pataisos namai. Taigi argumentai tokie paprasti ,jeigu Jums tinka taip kaip yra ir galimai gyvenimas su esamomis 10 ar 20 milijonų EUR viršijančiomis Marijampolės miesto skolomis, tai rinkite raudonviršius, o jeigu norite kitokio gyvenimo tai rinkite, bet ką tik ne raudonviršius, ar mėlynus ar žalius ar spalvotus, bet ką 🙂 Tai yra asmeninė nuomonė, nes bus daug įsižeidusių, bet politikai ir savivaldybių darbuotojai yra vieši asmenys ir apie juos manau galima išsakyti asmeninę nuomonę, o ji apie Marijampolės LSDP atstovus mano atžvilgiu yra pati blogiausia. Sorry Marijampolės LSDP, bet aš jumis netikiu, netikiu Burokai ir netikiu Podolskiais…

  3. Jeigu norite pusantrų metų chaoso mūsų savivaldybėje, tuomet už Ireną Lunskienę nebalsuokite. Bet Tarybą sudaro pusė socdemų, ir šiai komandai kartu 700 skyriaus narių bus tik sunkiau tęsti pradėtus darbus, kuriems vadovavimą iš per anksti išėjusio Mero sėkmingai perėmė jo pavaduotoja ir dabartinė kandidatė. Negi dar kartą lipsime ant grėblio kaip per “sužaliavusius” Seimo rinkimus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE