Pagrindinis > Dėmesio! > Dėl gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimo

Dėl gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimo

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, vykdydamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, š m. balandžio 19 d. organizuoja perspėjimo sistemos techninį patikrinimą. Jo metu 11 val. 52 min. visam 3 min. darbo ciklui bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos, o 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją bus pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje informacija bus skelbiama per regioninę radijo stotį „Kapsai“.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešojo judriojo telefono ryšių paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Gyventojams rekomenduojame nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje adresu: http://www.gpis.vpgt.lt ir Marijampolės savivaldybės interneto svetainėje adresu: http://www.marijampole.lt.

Vykdomo patikrinimo metu prašome gyventojų laikytis rimties, nekelti panikos, užtikrinti normalų darbo ritmą.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Teisės departamento vyriausioji civilinės

saugos specialistė Raimonda ZAPARACKIENĖ

 

Komentaras “Dėl gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimo

  1. na man ne visada ateina tie pranešimai, tai kartais tikrai būna šokas kai pasigirsta tos sirenos, bet nieko, jau geriau yra tie ir suveikinėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE