Pagrindinis > Dėmesio! > Dirbtuvės „Kvėpuok“ padės atsipalaiduoti

Dirbtuvės „Kvėpuok“ padės atsipalaiduoti

Jaunimas YRA, norėdamas visuomenę paskatinti savęs pažinimo mokytis praktiškai – kviečia į dirbtuves „KVĖPUOK“, kurios vyks birželio 18 dieną, 18 valandą, kultūros centro antrame aukšte. Neretai kiekvienas iš mūsų skuba dirbti, mokytis, dalyvauti veiklose pamiršdamas save. O kartais reikėtų tiesiog sustoti, įsigilinti į savo vidinį pasaulį, nurimti ir paprasčiausiai – kvėpuoti.

Kiekvienas iš mūsų susiduria su stresu, nerimu ar liūdesiu. Ne visuomet gebame kontroliuoti neigiamas emocijas, sudėtingus vidinius išgyvenimus, o kartais net nežinome kaip teisingai tai daryti. Renginio „KVĖPUOK“ metu dalyviai galės rinktis iš trijų dirbtuvių: meditacija, liūdesys-baimė ir stresas-nerimas. Kiekvieną iš dirbtuvių ves kompetentingos moderatorės, o dalyviai pusantros valandos galės skirti sau ir savęs pažinimui.

Meditacijos dirbtuves ves Ingrida Kučinskienė, kuri yra sertifikuota Šri Šri Jogos bei Art of Living kvėpavimo meditacijos programų instruktorė. Ingrida yra sukaupusi 20 metų patirtį jogos srityje. Ji teigia, jog ją labiausiai įkvepia jaunimas, nes jai pačiai kilo daug klausimų paauglystėje apie susiklostančias situacijas ir kodėl žmonės skirtingai į jas reaguoja, todėl kviečia kartu patirti kvėpavimo pratimų bei meditacijos poveikį.

Streso-nerimo dirbtuvėse bus galima susitikti su Erika Varnagiryte, medicinos psichologe bei VDU jaunesniąja mokslo darbuotoja. „Tikiu ir vis pastebiu, kad kiekvienas iš mūsų turime vidinių resursų susitvarkyti su stresu ir nerimu“ – pasakoja Erika. Stresas neretai daro neigiamą įtaką mūsų mąstysenai ir su juo galima susidurti visur: mokykloje, darbe, bendraujant su aplinkiniais, todėl svarbu žinoti, kaip galima su juo tvarkytis.

Liūdesio-baimės dirbtuves moderuos Rugilė Šatė. Ji – klinikinė psichologė, edukologė, psichosomatikos specialistė, neuroedukatorė bei lektorė, sukaupusi 7 metų patirtį. Rugilė tiki, jog kartu dirbtuvių metu baimes pavyks paversti įdomiais gyvenimo nuotykiais, o liūdesį varomąja jėga.

Kiekvienos iš dirbtuvių temos yra itin aktualios, todėl sau tinkamą užsiėmimą galės rasti kiekvienas. Organizatoriai tiki, jog šios dirbtuvės bus naudingos visiems, norintiems nurimti ir bent trumpam pamiršti savo rūpesčius, todėl jau penktadienį, 18 valandą, kviečia Jus į dirbtuves „KVĖPUOK“, kurių metu įgausite ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.

Renginys yra projekto „Inner love“ dalis ir yra dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos.

Renginio metu rekomenduojama laikytis nustatytų saugumo sąlygų dėl COVID-19.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE