Pagrindinis > Naujienos > Dviračiu į plukių žydėjimą kartu su policija

Dviračiu į plukių žydėjimą kartu su policija

 

Balandžio 26 dieną (sekmadienį) Vilkaviškio miesto bendruomenė organizavo kasmetinį pavasario žygį „Dviračiu į plukių žydėjimą“ į Sūdavos kalvas, kuriame dalyvavo ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai su šeimos nariais, bendruomenės pareigūnai.

Organizatoriai dalyviams parinko ir sudėtingesnių trasų, teko įveikti ne vieną kalnelį. Žygio, kurio maršruto atstumas 29 kilometrai, o numatyta jo trukmė apie 4,5 val., dalyviai startavo nuo Vilkaviškio kultūros centro. Žygis prasidėjo paradu Vilkaviškio miesto gatvėmis, toliau Klampučiai – Šukiai – Karkakalnis – Kaukakalnis – Čyčkai –  Paežerių dvaro rūmai.

360 žygio dalyvių, prieš startą atlikę fizinės mankštos pasirengimo pratimus, papuošę savo dviračius mūsų valstybės simboliu – Lietuvos trispalve, linksmai nusiteikę patraukė Uosijos miško link. Kiek pavažiavę ir pailsėję ąžuolyne, kirtę Širvintos upę, dviratininkų kolona vyko Klampučių dvaro link. Pervažiavę Šukių kaimo gyvenvietę aplankė šio kaimo kalnelius: Smailiakalnį, Kartakalnį ir Kaukakalnį. Trumpai sustoję pailsėti Čyčkų kaimo parkelyje, dviratininkai įvažiavo į dviračių taką link Paežerių. Paežerių dvaro rūmai buvo šio žygio pabaiga. Žygio dalyvių jau laukė VĮ „Marijampolės regiono keliai“ įsteigti prizai, karšta sriuba ir diplomai žygio dalyviams.

Žygio metu, kad visi jaustųsi saugūs ir saugotų vieni kitus, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Arūnas Kinderis ir Vilija Grybauskienė, kartu su VĮ „Marijampolės regiono keliai“ darbuotojais žygio dalyviams dalino šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus ir lipdukus, kuriuos noriai visi klijavo kas prie dviračių, kas prie kuprinių ir šalmų.

Pareigūnai ne tik dalino atšvaitus, bet ir priminė Kelių eismo taisykles bei paragino jų laikytis ir dėvėti šviesą atspindinčias liemenes. Priminė kur leidžiama saugiai važiuoti dviračiu, kaip elgtis jei eismas intensyvus, kas yra draudžiama dviračių vairuotojams bei atsakinėjo į kitus dalyvius dominančius klausimus.

Žygio dalyviai ir organizatoriai džiaugėsi bendruomenės pareigūnų ir VĮ „Marijampolės regiono keliai“ darbuotojų dėmesiu ir vylėsi, kad susitiksime kitame, kasmet organizuojamame rudeniniame žygyje.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE