Pagrindinis > Naujienos > Lietuvoje visais įmanomais būdais „populiarinamas“ moterų futbolas

Lietuvoje visais įmanomais būdais „populiarinamas“ moterų futbolas

 

Futbolo klubas „Šešupė“, vykdydamas savo veiklą ir ruošdamasis LFF I lygos moterų futbolo čempionatui, dalį savo treniruočių atlieka kokiam nors stadione. Kaip neatsiejama sportinio pasiruošimo dalis yra  moterų, vyrų futbolo komandų rungtynių stebėjimas tiek televizijos ekrane, tiek Lietuvos stadionuose.

2015-04-23 dieną Kauno futbolo akademijos manieže vyko dvejos UEFA WU 18  jaunųjų talenčių turnyro rungtynės: 14 val. susitiko Ukraina U18 ir Latvija U18, o 18 val. Lietuvos U18 ir Farerų salos U18 merginų futbolo komandos.

Norėdamas, kad daliai mano komandos merginų, kurios treniruojasi Kauno rajone (13 merginų) būtų suteikta galimybė nemokamai stebėti šias varžybas, paskambinau LFF moterų futbolo generaliniam direktoriui Vytautui Tutliui. Paaiškinęs, kad jis šiuo momentu yra išvykęs, generalinis direktorius informavo mane, kad tikrai jokių kliūčių nebus, tik turėčiau susisiekti su Lietuvos futbolo federacijos vadybininke Vilma Šeškaityte, kuri yra Kaune kartu su Lietuvos rinktinės merginomis. Pastaroji, išklausiusi mano pageidavimą, informavo, kad nemokamų rungtynių stebėjimo klausimus turiu derinti su bilietų pardavėjais ir atsisakė 13 FK „Šešupės“ merginų nemokamai įleisti į stadioną stebėti UEFA WU 18  jaunųjų talenčių turnyro varžybų.

Viešai ir garsiai deklaruodami apie moterų futbolo populiarinimą Lietuvos futbolo federacijos darbuotojai, atsakingi už tą patį moterų futbolą, elgiasi priešingai – jį griauna.

Pirmų rungtynių metu stadiono tribūnos buvo visiškai tuščios, antrose rungtynėse buvo apie 30 žiūrovų, kur didžiąją dalį sudarė žaidėjų artimieji, LFF atstovai ir apsaugos darbuotojai.

LFF, taip „populiarindama“ moterų futbolą ir ruošdamasi 2018 metų Europos U17 finaliniam čempionato etapui, kuris vyks Lietuvoje, liaudiškai sakant, „kerta šaką“, ant kurios pati ir sėdi.

Vytautas PAUNKSNIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE