Pagrindinis > Dėmesio! > Filmo „Gimęs antrą kartą” kalėdinė dovana žiūrovams

Filmo „Gimęs antrą kartą” kalėdinė dovana žiūrovams

2020 metų rudenį didžiųjų Lietuvos miestų kino teatruose pasirodęs Deboros Gvazdikaitės režisuotas trumpametražis vaidybinis filmas „Gimęs antrą kartą”, gruodžio 29 dieną, 19:00 bus transliuojamas Facebook ir Youtube platformose. Po filmo peržiūros, žiūrovų laukia dar niekur nepublikuotas interviu su Vladislavu Pociumi – žmogumi apie kurį sukurtas šis vaidybinis filmas ir pokalbiai su kūrybine grupe.

„Turėję galimybę aplankyti šalies kino teatrus, pradėjome gauti vis daugiau užklausų dėl kitų planuojamų renginių, todėl švenčių proga nusprendėme surengti filmo transliaciją internetu. Vlado istorija, pagal kurią pastatėme šį filmą, daugeliui yra artima ir aktuali, todėl jei šis kūrinys nors vieno žiūrovo širdyje įžiebs viltį naujam gyvenimui, žinosime, jog mūsų darbas nebuvo bergždžias”, – savo mintimis dalinasi filmo „Gimęs antrą kartą” režisierė  Debora Gvazdikaitė.

Pagal buvusio narkomano, o dabar jau 20 metų blaiviai gyvenančio reabilitacijos centrų ALFA įkūrėjo ir ekstremalaus sporto renginio ALFA RUN iniciatoriaus Vladislavo Pociaus gyvenimo istoriją sukurtas trumpametražis vaidybinis filmas „Gimęs antrą kartą” susilaukė nemažo žiūrovų dėmesio. Filme pagrindinį vaidmenį atlikęs aktorius Tomas Šečkus sako, kad daug lengviau yra vaidinti tuos personažus, kurie jau seniai yra mirę, bet įkūnyti dar gyvenantį asmenį yra kur kas sudėtingiau. Narkotikams ar alkoholiui priklausomybių niekada neturėjusiam aktoriui teko nemažas iššūkis – jam reikėjo susitapatinti su žmogumi, kuris dėl neteisingų pasirinkimų gyvenime prarado viską, net santykius su pačiais artimiausiais žmonėmis. 

​Filmas „Gimęs antrą kartą“ analizuoja vienatvės ir meilės pakaitalų ieškojimo temas jauno žmogaus gyvenime. Remiantis tikrais įvykiais, filme pasakojamoje istorijoje Vladas turi vieną troškimą – mylėti ir būti mylimas. Tačiau jį kaustančios baimės ir priklausomybės stabdo nuo geresnio gyvenimo paieškų. Tai yra žmogaus atgimimo istorija – skausmingas perėjimas iš dvasinės mirties į pilnavertį gyvenimą. 

Filme vaidina Tomas Šečkus, Paulius Greičiūnas, Alfredas Kondratavičius, Eglė Žvirblienė, Mantas Barvičius, Miglė Remeikaitė, Ruslan Sivoborod, Kęstutis Kralikas, Tomas Greičiūnas, Gediminas Dailydė ir kiti.  Scenarijaus autorė ir režisierė Debora Gvazdikaitė. Prodiuseriai Tadas Daujotas ir Inga Dobilienė. 

Filmo transliacija vyks gruodžio 29 dieną, antradienį, 19.00 (Lietuvos laiku). 

Transliacijos nuorodos:

Facebook: https://www.facebook.com/events/139499977800317

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Hgog_9hf9jE

Filmo „Gimęs antrą kartą” nuorodos:

Filmo interneto svetainė: www.gimes2karta.lt

Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?v=heZP2BFRlJg

Filmo Facebook paskyra: https://www.facebook.com/gimes2karta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE