Pagrindinis > Regione > Kultūra > Geriausia šalies bibliotekininkė gyvena Marijampolėje!

Geriausia šalies bibliotekininkė gyvena Marijampolėje!

 

Balandžio 27 d. LR Seime tarptautinės konferencijos „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“ metu buvo suteikti Metų geriausių bibliotekininkų vardai ir įteiktos Kultūros ministerijos premijos bibliotekų specialistams už reikšmingiausius darbus ir išskirtinius profesinius laimėjimus per 2014 metus. 

2014 metų geriausio bibliotekininko vardas suteiktas Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Metodikos skyriaus vyriausiajai metodininkei Almai Stočkuvienei už inovatyvių paslaugų šeimoms kūrimą. Suteikus vardą, įteikta ir solidi ministerijos skirta piniginė premija.

Marijampolietė bibliotekininkė taip aukštai įvertinta už atnaujintos modernios ir interaktyvios, visai šeimai skirtos „Draugystės“ bibliotekos projektą. Šios bibliotekos infrastruktūra pritaikyta šeimoms su vaikais, žmonėms su negalia. Čia įrengta mediateka, vaikų žaidimų, technologijų, susitikimų, edukacinių užsiėmimų zonos. Parodoms įkurta Mažoji galerija. Neįprastas, pirmą kartą Lietuvoje panaudotas bibliotekos modelis buvo nusižiūrėtas Skandinavijoje, kur yra gilios šeimų laisvalaikio leidimo bibliotekoje tradicijos. Bibliotekos atnaujinimo projektas remtas iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos pasienio bendradarbiavimo programos.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parengta pagal viešosios bibliotekos informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE