Pagrindinis > Dėmesio! > Informacinis renginys Marijampolėje galimiems projektų pareiškėjams

Informacinis renginys Marijampolėje galimiems projektų pareiškėjams

Marijampolės miesto vietos veiklos grupė kviečia į Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos pristatymą. Informacinio renginio metu bus pristatoma ne tik strategijoje numatyti tikslai, priemonės, rodikliai, bet ir išankstiniai projektų kvietimų reikalavimai pareiškėjams, dalyviams ir kt. Taip pat bus galima konsultuotis ir aptarti jau turimas idėjas.

Marijampolės miesto vietos plėtros strategijoje numatytos priemonės, pagal kurias bus galima įgyvendinti kelias dešimtis projektų siekiant gerinti Marijampolėje gyvenančių įvairių socialinių grupių aplinką. Toks poreikis iškilo susitikimų su Marijampolės miesto gyventojais, nevyriausybinių organizacijų, verslo ir vietos savivaldos atstovais.

„Renginio metu norime kuo išsamiau pristatyti strategiją bei informuoti kuo daugiau bendruomenės narių, siekiant juos įtraukti į strategijos, kurią kūrėme kartu su bendruomene įgyvendinimą. Tikime, kad sėkmingi ir ilgalaikiai pokyčiai galimi tik įtraukus kuo daugiau vietos žmonių“, – sako Marijampolės miesto vietos veiklos grupės priminkė Ieva Vizgirdienė. Ji priduria, kad jau gegužės mėnesį  bus pirmieji kvietimai teikti paraiškas strategijoje numatytoms priemonės įgyvendinti.

Įgyvendinant Marijampolės miesto vietos plėtros strategiją projektus teikti galės nevyriausybinės organizacijos, biudžetinės įstaigos, verslo asociacijos, kiti juridiniai vienetai. Strategijoje numatytos priemonių veiklos bus nukreiptos į socialinės atskirties mažinimą, taip pat darbingų gyventojų socialinės integracijos didinimą ir jų padėties darbo rinkoje gerinimą, neaktyvių darbingų gyventojų užimtumo didinimą neformaliomis iniciatyvomis. Taip pat gyventojų verslumo didinimą t. y., verslo kūrimui ir pradedamo verslo plėtojimui reikalingų gebėjimų stiprinimą, bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklų vystymą ir palaikymą bei gyventojų savanoriškos veiklos skatinimą, mokymą. Skirtingose priemonėse galės dalyvauti skirtingi pareiškėjai, tačiau jie visi turi būti registruoti Marijampolės mieste ir vykdyti veiklą bent dvejus metus iki paraiškos pateikimo dienos.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Renginio data: balandžio 2 d., 17.00 val., viešbutyje „Mercure Marijampolė“, II aukšte,  salėje „Ryga“.

Kontaktai informacijai:

Marijampolės miesto vietos veiklos grupės pirmininkė

Ieva Vizgirdienė

marijampolesmvvg@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE