Pagrindinis > Regione > Kultūra > Išleista Aldonos Murauskienės knyga „Rudens akvarelė“

Išleista Aldonos Murauskienės knyga „Rudens akvarelė“

VšĮ “Mūsų savaitė” ką tik išleido Aldonos Murauskienės eilėraščių rinktinę “Rudens akvarelė”.

Antrojoje savo eilėraščių rinktinėje (pirmoji – „Gyvenimo sūpuoklėse“ – išleista 2012 m.) Aldona Murauskienė, ilgametė Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos darbuotoja (apskritai darbui bibliotekoje atidavusi apie 40 gyvenimo metų), kultūros renginių vedėja, rašiusi ir anonsinius straipsnius, lieka ištikima savo kūrybos stiliui. Kūrėjai poezija – išsakymas jausmų, ypač kai skauda, kai jaučiasi nespėjanti su lekiančiu gyvenimu, su naujomis technologijomis, su nuolat besikeičiančiais metų laikais.

„Rudens akvarelė“ – tai ne tik įdėmus žvilgsnis į žemę, žalią apdarą iškeitusią į žaižaruojantį spalvų paradą. Tai ir dvasios derliaus metas, kai perpildyta širdis lyg pilna rudens kraitė atpažįsta kiekvieną niuansą, moka skirti tiesą nuo melo, kai sukaupta gyvenimiškoji patirtis leidžia sustoti prie būties apmąstymų. Su vasara nepraeinanti meilė, nesikeičiantis tarpusavio santykių tikrumas, brandos – gyvenimo rudens – akvarelė, žavi net vos juntamų pustonių gausa, trapios būties ir laikinumo suvokimas besikeičiančių metų laikų fone – pagrindinės naujosios knygos eilėraščių temos.

Komentaras “Išleista Aldonos Murauskienės knyga „Rudens akvarelė“

  1. Kiek esu pažystama su Aldona M.- visada yra draugiška , visapusiška ir mokanti apibūdinti kiekvieną situaciją.
    Jos eilėraščiai jausmingi ir tikiu, kad kurie skaitytojai perskaitė jos kūrybą – liko sužavėti, kaip ir aš. Stengiuosi visada susipažinti su naujai gimusiomis eilėmis ir galiu tik padėkoti už įdėtą širdids dalelę …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE