Pagrindinis > Dėmesio! > Jaunieji aktoriai žiūrovus kviečia į pasimatymą!

Jaunieji aktoriai žiūrovus kviečia į pasimatymą!

 

Balandžio 29 dieną Marijampolės dramos teatro Didžiojoje salėje Jaunimo miuziklo teatras (JMT) pristatys ne tik gyvo garso miuziklą (kitaip) EX‘IT! Po spektaklio jaunieji atlikėjai kviečia visus marijampoliečius pasilikti teatre ir susipažinti. Miuziklo aktoriai ir muzikantai pasidalins savo kūrybine patirtimi, scenos menų atlikėjo profesijos subtilybėmis, o norintiems studijuoti vaidybą ar muziką, papasakos apie atlikėjo meistriškumo studijų ypatumus Lietuvoje ir užsienyje.

Miuziklas EX‘IT – tai ką tik vaidybos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Vilniaus kolegijoje baigusių ir Jaunimo miuziklo teatre susibūrusių aktorių eksperimentinis spektaklis. Šiuo spektakliu jaunieji JMT menininkai laužo klasikinio miuziklo rėmus ir siekia sukurti kitokį – šiuolaikišką lietuvišką miuziklą. EX‘IT‘e aktoriai kalba apie visiems taip gerai pažįstamus jausmus – meilę, nusivylimą, džiaugsmą, atgailą – kitokia kalba. Čia nelieka miuziklams būdingo libreto – žodžius pakeičia aktorių balsinės išraiškos, šokis bei muzikantų kuriamos melodijos.

Miuzikle EX‘IT žiūrovai kviečiami iš naujo apmąstyti savo gyvenimą kaip įvykių ir patirčių grandinę, bei suprasti, jog kiekviena pasekmė turi ir savo priežastį. Jie skatinami užeiti už žodžių sąlygojamų apribojimų, aktorių elgesyje ir potyriuose atrasti save, ir susikurti savo, kaip pagrindinio miuziklo herojaus, išgyvenimų istoriją.

Pasibaigus miuziklui Marijampolės dramos teatre, JMT teatras kvies visus žiūrovus pasilikti įdomiam pokalbiui su spektaklio aktoriais ir muzikantais. „Pirmą kartą organizuojame žiūrovų susitikimą su miuziklo atlikėjais, kurie ne tik prisimins, kaip sekėsi kurti miuziklą be žodžių ir dirbti tokioje įvairiapusėje komandoje, bet ir pasidalins priežastimis, paskatinusiomis pasirinkti menininko profesiją, papasakos, ko reikia, norint tapti aktoriumi ar muzikantu ir kuo kitokia menininko kasdiena“ – sakė viena iš JMT teatro įkūrėjų, choreografė Gytė Bartoš.

Žiūrovai turės unikalią galimybę ne tik artimiau susipažinti su miuziklo atlikėjais, bet ir išgirsti kiekvieno iš jų kelio atlikėjo karjeros link istoriją. Jaunieji menininkai papasakos, su kokias sunkumais susiduria šioje profesijoje, atskleis smagiausias repeticijų ir pasirodymų akimirkas, paaiškins, ko reikia, norint studijuoti scenos menus, kuo ypatingos Lietuvos ir užsienio menų studijos, ir atsakys į kiekvieną jiems pateiktą klausimą.

Gyvo garso miuziklas Marijampolės publikai bus pristatytas balandžio 29 dieną 18 val. Marijampolės dramos teatre. Miuziklo režisierius – Albertas Vidžiūnas, dramaturgė – Indrė Bručkutė, kompozitorė – Karolina Kapustaitė, choreografė – Gytė Bartoš, scenografė – Indrė Šidlauskaitė, kostiumų dailininkės – Agnė Alaburdaitė, Marija Armonaitė, Gertrūda Ramūnaitė, Rūta Lendraitytė. Vaidina ne mažiau inovatyvūs, jaunatviško maksimalizmo kupini aktoriai: Šarūnas Gedvilas, Markas Palubenka, Leonas Milius, Skaistė Anusevičiūtė, Justina Kaminskaitė, Paulė Konstancija Giniotaitė, Virginija Straigytė. Miuzikle groja Tadas Motiečius (akordeonas) ir Mantvydas Čiuplys (perkusija).

Bilietus galite įsigyti internetu  www.bilietai.lt bei Marijampolės dramos teatro kasose!

Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams, įsigyjantiems bilietus teatro kasoje – 40 % nuolaida!!! Daugiau nei 10 žmonių grupėms – 10 % nuolaida.

Miuziklas EX'IT. Živilės Trimakaitės nuotr. Miuziklas EX'IT. Oleg Mirzianov nuotr. Miuziklas EX'IT. Živilės Trimakaitės   nuotr. Miuziklas EX'IT. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE