Pagrindinis > Naujienos > Kaip išsirinkti tinkamą veido serumą?

Kaip išsirinkti tinkamą veido serumą?

Veido serumai yra vienas iš tų produktų, kurį naudoti pamiršta daugelis asmenų. Tačiau, taip nutinka visai be reikalo – tokia priemonė yra reikalinga skirtingoms lytims bei įvairioms amžiaus kategorijoms. Be to, dažnai serumai kur kas geriau išsprendžia tam tikras veido problemas nei paprasti kremai, mat šie prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Žinoma, šioje vietoje itin svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktą, savo sudėtyje turintį visus reikalingus ingredientus. Tačiau, tai padaryti ne visuomet yra paprasta. Tad, kaip tokioje plačioje rinkoje atrasti labiausiai Jums tinkantį veido serumą?

Svarbiausia – konkreti problema

Renkantis tinkamą veido serumą, dėmesį reikėtų atkreipti į konkrečią Jus kankinančią problemą. Pavyzdžiui, kai kuriems klientams reikia daugiau drėkinimo ir stangresnės odos. Tokiu atveju, ieškokite priemonės, savo sudėtyje turinčios hialurono. Taipogi, kai kuriems asmenims aktuali ir depigmentacija. Tuomet, atkreipkite dėmesį į serumus, kurių sudėtyje puikuojasi retinolis. Turintiems problemų su spuogais ir įvairiais nelygumais, reikėtų ieškoti tokių priemonių, kuriose yra vitamino E ir kolageno. Trokštantiems itin intensyvaus drėkinimo, svarbu įsigyti serumą su keramidais.

Pagrindiniai serumų tipai

Norint išsirinkti tinkamą serumą, pirmiausiai svarbu išmanyti, kokie šio produkto tipai egzistuoja dabartinėje rinkoje. Pastaruosius galima išskirti į tris skirtingas kategorijas: aliejinius, vandeninius bei vandens pagrindo. Pirmasis variantas pasižymi ganėtinai sunkia konsistencija ir dažniausiai netinka riebesnės odos savininkėms. Visgi, naudodami šio tipo serumą nepamirškite papildomo odos drėkinimo. Antrasis variantas savo sudėtyje dažniausiai neturi jokių riebalų. Tokie produktai tinka itin giliam drėkinimui, jų pagrindą sudaro paprasčiausias vanduo. Trečiasis variantas yra ganėtinai panašus į antrąjį, tačiau savo sudėtyje įprastai turi ir papildomų medžiagų, tarkime, aliejaus. Dažniausiai tokie serumai pasižymi tiek drėkinimu, tiek ir maitinamuoju poveikiu, todėl yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško abiejų aspektų vienoje priemonėje. Visgi, visuomet atsižvelkite į produktų sudėtį bei esminius savo poreikius, o tuomet įsigykite labiausiai šiuos atspindinčią priemonę.

Veido serumo naudojimo ypatumai

Net ir įsigijus tikrai aukšta kokybe pasižymintį veido serumą, naudojant šį netinkamai, įmanoma nepasiekti norimo rezultato. Dėl šios priežasties, visuomet įsitikinkite, jog priemonę tepate tik ant tikrai švarios odos. Taipogi, prieš naudojant kitus produktus, reikėtų luktelėti, kol serumas pilnai susigers. Laikas, kuomet naudosite šią priemonę priklauso tik nuo Jūsų pačių. Tačiau, norint maksimalaus efekto, verčiau produktą užtepti prieš einant miegoti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE