Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Kaip paruošti vyrą į kariuomenę?

Kaip paruošti vyrą į kariuomenę?

 

Jūsų vyriškį pašaukė kariuomenėn. Pirmąjį vakarą Jūs puolėte į ašaras, prišniurkštėte tris dešimtis vienkartinių nosinaičių ir iškėlėte dramą teigdamos, kad čia jis kaltas, jog Jūs turėsite būti viena visus tuos mėnesius. Antrąjį vakarą namo grįžote nusipirkusi antrankius (gal neišeis, jei bus prirakintas?) ir liepėte pasirinkti vietą, kur jam būtų maloniau prisirakinti. Nepaisant išties nemažų Jūsų kūrybinių pastangų išlaikyti mylimąjį kuo arčiau savęs, vyriškis Jūsų nesuprato ir nepalaikė antrankių idejos – bernvakariui Zigmo panaudosim, tai neprapuls, – bandė pajuokaut. Tačiau vos negavo nosin nuo plačiu mostu jo pusėn paleistų geležinių meilės įrodymų… Aš tau visai nerūpiu!

O dabar giliai įkvėpkite. Ir iškvėpkite. Jūsų vyriškis Jūsų nepalieka (na, bent jau po pirmosios tokios dramos – neturėtų, po antrosios ar trečiosios – visko gali būti…) – jis eina atlikti pareigos, beje, dar ir garbingos. Juk tokiu vyru šalia savęs reikėtų didžiuotis, taip? Tad vietoj ašarų upės ir savęs gailėjimosi jūros geriau padėti savo vyrui pasiruošti išbandymams. Rodykite meilę veiksmais, o ne riksmais!

Fizinė forma

Pradėkite nuo fizinio pasirengimo, kuris pastaruosius kelerius metus sėdint prie kompiuterio ar vaikštant iki automobilio ir atgal yra, neslėpkim, – patižęs. Jūsų tikslas – nebūtinai tos šešios pilvo kaladėlės ar rankas nuleisti trukdantys bicepsai. Įjunkite moterišką strategiją – buto langai jau senokai valyti, o grindys seniai nebeblizga, ką jau kalbėti apie vonią ar orkaitę… Juk ne vienas straipsnis parašytas apie tai, kad dirbant elementarius buitinius darbus, kūnas visai neblogai pasportuoja. O jei dar su Bobiku kas vakarą išsiųstumėte pabėgioti, tai ir ištvermė atsistatytų! (Jau nekalbant apie dvasinę ramybę šeimoje – juk Jūs kas vakarą turėtumėte grožio minutę sau).

Nepamirškite ir mitybos – pagaliau turite rimtą priežastį išbandyti praktiškai bet kokią dietą! Jei dieta – drastiška, galite argumentuoti tuo, kad karo lauke – ne maistas svarbiausia, o ištvermė ir valia. Tad Jūs tiesiog padedate jam tą valią ugdyti. O jei dietą sudaro itin keisti ingredientai (pvz., burokėlių sultys ar kopūsto nuoviras), Jūs tiesiog pratinate savo mylimąjį išgyventi tokiomis sąlygomis, kai maisto išvis nebus. Tik nepersistenkite – alkanas vyras dažnai suirzta (ir minėtieji antrankiai gali laisvai būti panaudoti Jums).

Psichologinis grūdinimas

Jei minėtos dramos su pakeltu balsu ir tykštančiom ašarom Jūsų poroje – įprastos, tai šį punktą galite praleisti – Jūsų vyras JAU psichologiškai užgrūdintas.

Jei visgi gyvenate ramiau, turėsite pasistengti labiau. Sunku pakelti balsą? Galite išbandyti kitus išvedimo iš kantrybės būdus – netikėtą mergaičių susibėgimą Jūsų bute (per krepšinio varžybas), priverstines šokių pamokas ar meilės istorijos su Hugh Grant peržiūrą. Ne, tai nėra psichologinis kankinimas – tai psichologinis grūdinimas. Juk kariuomenėje nuolat reikės taikytis prie to, kas galbūt neteiks malonumo. Tačiau juk viskas – dėl kilnaus tikslo (t. y. valstybės gynybos ir Jūsų laimės).

Užpildymas moteriška meile

Fiziškai ir psichologiškai grūdindama vyrą, nepamirškite pasirūpinti ir jo vyriškąja sveikata. O ją geriausiai stiprina Jūsų moteriška meilė, kurios per tarnavimo laiką jam tikrai pritrūks.

Kariuomenėje dabar – nebe toks bernvakaris kaip anksčiau – moterų tik daugėja. Tačiau bernvakario žaidimai, tikėtina, išlieka (pvz., kas surinks daugiausiai merginų telefono numerių). Pripažinkime – ten, kur vyrų gausa, o moterų mažuma, vyriški instinktai sustiprėja kelis kartus. Tad pasirūpinkite, jog Jūsų mylimasis laukiniškais instinktais vadovautųsi tik namuose. Na, nes tik Jūs esate tokia pat laukinė, kaip jis!

Naudingi įgūdžiai

Visuomet pravers maisto gaminimo įgūdžiai. Netgi ir tada, kai maistas visiems duodamas vienodas. Elementarus žinojimas, kaip kūrybingai pasiskaninti sausą, prie liežuvio limpantį kareivišką sausainį ar kaip iš kirvio ir grybo išvirti sriubą, suteiks daugiau šansų ne tik nelikti alkanam gamtoje, bet ir sublizgėti išgyvenimo užduotyje.

Vertinga būtų tobulinti ir indų plovimo talentą. Jis naudingas norint įsiteikti (ar išpirkti kaltę) kareivinių virtuvei, o ir rankų raumenis padeda tvirtinti… Jūs gi per tuos visus mėnesius dar spėsite raumenis paauginti, o Jūsų vyriškiui tvirtėti reikia jau dabar pat.

Tiesiog būtinas sugebėjimas – idealus lovos paklojimas. Žinoma, pagal Jūsų nurodymus. Jūsų vyriškis kareivinėse tai darys kasdien, o iš pradžių, tikėtina, prie tvarkos netgi bus pratinamas kraštutinėmis priemonėmis – kasdien ras sujauktą lovą, nors ryte ją ir gražiai pasiklojo. Taigi, jau dabar pradėkite pratinti mylimąjį prie pedantiškos tvarkos ir kasrytinio ritualo. Vertėtų netgi panaudoti spidometrą… Taip, tai Jūsų – Valdovės – metas: Peeenkios keeeturios tryyys… Brangusis, apkloto kampelį palikai užlenktą… dviii vienaaa VISKAS! Šaunuolis, šiandien – tik dvi rykštelės laukia, pupuli!

Na, ir žinoma, pasirūpinkite, kad Jūsų herojus būtų bent kartą rankose laikęs ginklą. Ne, ginklo pirkti nereikia (nes dar anyta užsuks netinkamu metu…) – geriau kartu nuvažiuokite į šaudyklą, kur instruktorius paaiškins, kaip ten viskas veikia, kaip laikyti ginklą reikia ir kodėl taikytis būtina aukščiau nei norisi…

Estetinė tvarka

Jūsų išrinktasis – madingas vyriškis, su įmantria hipsteriška šukuosena (lengvai krentanti plaukų banga ir išraiškingas sklastymas…) ir augalota barzda? Deja, su šiais gaurais teks atsisveikinti. Jums gal netgi džiaugsmingai, tačiau Jūsų vyrui, tikėtina, gan skausmingai. Tad darykite tai pamažu, kad susitaikymas su pokyčiais vyktų palengva.

Žinoma, galima nedaryti nieko ir palikti viską, kaip yra. Tačiau kas geriau – atsisveikinimas su brangiausiom garbanom švelniu moterišku rankų prisilietimu ar grubia karininko ranka? Faktas yra tai, kad atsisveikinimas – neišvengiamas, tad geriausia, ką galima padaryti – daryti tai švelniai (juk žinome, kas iš tiesų yra toji jautrioji lytis).

Tinkamas atsisveikinimas

Juk Jūs suprantate, kad kūkčiojimo kupinas vakaras ir užtinę akys – tai nėra tai, ką Jūsų vyras norėtų išlaikyti atminty. O ir pats pesimizmas tikrai nieko gero neduos. Grįškime prie džiugesio – garbės išleisti savo drąsuolį liūtą į misiją dėl kilnaus tikslo. Tai reiškia, kad yra ką švęsti!

Kaip tai padaryti geriausiai, žinote tik Jūs. Nes gi čia Jūsų liūtas! Vienas džiaugsis slapta suorganizuotu vakarėliu-staigmena su draugais, kitas mėgausis gardžia Jūsų pagaminta vakariene, o trečias kartu su Jumis norės leistis į naujus nuotykius. Juk potyriai dviese įsimena ilgiausiai.

Na, ir žinoma, nepamirškite atmintin įrašyti savo išskirtinio moteriško švelnumo – to jis pasiilgs labiausiai, tad pasistengti verta labiausiai!

Eglė NEŠUKAITYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE