Pagrindinis > Naujienos > Kamuolio žongliravimo konkursai įvyko Kazlų Rūdoje ir Kauno rajone

Kamuolio žongliravimo konkursai įvyko Kazlų Rūdoje ir Kauno rajone

Vasario 21 dieną Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos, Kulautuvos pagrindinės mokyklos ir Vilkijos gimnazijos moksleiviai dalyavo kamuolio žongliravimo konkurse „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.

Šeštajame kamuolio žongliravimo konkurse dalyvavo moksleiviai iš Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos. Mokyklos direktorė Daiva Dabrilienė džiaugėsi, kad renginys atvyko į jų įstaigą, nes tai suteikė daug džiaugsmo vaikams. Jie mielai išbandė jėgas šiame konkurse, turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus bei užsibrėžti naujus tikslus siekiant meistriškumo futbolo aikštelėse. Norime padėkoti, kad šiam renginiui Kazlų Rūdos sporto centras skyrė sporto salę, kurioje vaikai jautėsi kaip savo namuose.

Kūno kultūros mokytojas Gintaras Arminas įtraukęs moksleivius į konkursą didžiavosi savo auklėtiniais, jog jie aktyviai dalyvavo šiame renginyje. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys, kuriame kiekvienas jėgas išbandė asmeniškai, ne kaip komanda. Mokytojas mano, kad tai didins mokinių motyvaciją aktyviau dirbti treniruotėse, daugiau skirti dėmesio atskirų futbolo technikos elementų tobulinimui. Geriausiai konkurse pasirodė Labutis Deividas, Povilas Navikas ir Augustė Sakalauskaitė.

Iš Kazlų Rūdos kamuolio žongliravimo konkursas atkeliavo į Kauno rajone esančius Kulautuvos ir Vilkijos miestelius, kur įvyko septinatasis ir aštuntasis šio renginio etapai. Futbolo treneriai Ernestas Fedorčak ir Oleh Fedorchak aktyviai vaikus įtraukiantys į futbolo veiklas, šįkart vaikus paskatino sudalyvauti ir individualioje futbolo rungtyje. Kulautuvos pagrindinėje mokykloje savo žongliravimo įgūdžius puikiai atskleidė Rapolas Darčanovas ir Rugilė Samerdokaitė, Vilkijos gimnazijoje Titas Sabaitis, Kristupas Girdžijauskas, Andrėja Katinaitė ir Josha Linus.

Kamuolio žongliravimo konkurso finalas numatomas gegužės mėnesį, todėl visi dalyviai, patekę į finalą, turi nemažai laiko treniruotis ir ruoštis jam.

Nuotraukų autoriai: Marius Antanaitis, Sidona Mikštienė, Genė Žilinskienė

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Kauno apskrities futbolo federacija, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Special olympics

Ernestas Fedorčak su kamuolio žongliravimo konkurso nugalėtoju Josha Linus Kazlų Rūdos sporto centro salė Kamuolį žongliruoja Rugilė Samerdokaitė Kazlų Rūdos ''Saulės'' mokyklos dalyviai patekę į finalą Kulautuvos pagrindinės mokyklos moksleiviai Rapolas Darčanovas ir Rugilė Samerdokaitė pateko į kamuolio žongliravimo konkurso finalą Kulautuvos pagrindinės moksleiviai su treneriais Kūno kultūros mokytojas Gintaras Arminas su moksleiviais lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE