Pagrindinis > Naujienos > Karštame Marijampolės bėgime – staigmenos ir tūkstantinė minia

Karštame Marijampolės bėgime – staigmenos ir tūkstantinė minia

 

Penktąkart Marijampolėje per miesto dienas rengtame bėgime savo jėgas išbandė daugiau nei tūkstantis dalyvių. Jų neišgąsdino sekmadienį svilinęs karštis. Bėgti už Marijampolę – miestiečiams garbė, o miesto svečius pritraukia gera bėgimo organizacija. 

Pirmieji bėgime savo jėgas išbandė vaikų bėgimo dalyviai, mažųjų bėgo beveik keturi šimtai. Konfeti fanfaromis, linksmų personažų išlydėti kiekvienas tapo nugalėtoju – buvo apdovanoti medaliais, „Playmobil“ žaisliukais bei „Auga“ ekologiškomis sriubomis. „Pati esu pusantrų metų sūnaus mama, begalinis džiugesys apima jį matant trasoje, tikiu, kad visi tėvai išgyvena tą patį jausmą. O apie vaikų veidus, šypsenas, jaudulį, sportinį azartą sunku ir papasakoti. Visi buvę prie starto ir finišo pajuto tą gerą energiją, todėl taip svarbu bėgimuose skirti dėmesį būtent vaikams ir šeimoms“, – sako vaikų bėgimo organizatorė Vaida Kelerytė – Burokienė.

Šiame bėgime už Marijampolę buvo galima išvysti gaisrininkų atstovų, apsirengusių darbo kostiumais, NATO karių, svečių iš Lietuvos ir užsienio. Pusmaratonyje geriausius rezultatus demonstravo svečiai iš kitų miestų, pirmasis 21, 098 km trasą įveikė Edvinas Vyzas iš Vilniaus (01:16:35), antrasis – Kelmės atstovas Ernestas Vedeikis (01:20:56), trečiasis – Edvard Junda iš Vilniaus (01:21:39). Tarp pusmaratonio nugalėtojų buvo ir marijampoliečių. Bieliauskaitė Onutė užėmė trečiąją vietą ir trasą įveikė per 01:49:43, antroji Kauno atstovė Virginija Višinskienė (01:38:38), o pirmoji (01:35:06) atbėgo Dalia Lukošienė iš Šiaulių. Kitose distancijose – 5 ir 10 km – nugalėtojais tapo įvairių miestų atstovai bei svečiai užsienio, tačiau daugiausiai prizinių vietų šiose kategorijose susižėrė marijampoliečiai.

Antrus metus iš eilės Nacionalinio kraujo centro suburta komanda „Kraujo donorai“ tapo ir gausiausiai bėgime dalyvavusi organizacija, net 65 bėgikai. Antroji UAB „Juodeliai“ 33 bėgikai, o trečioji – Marijampolės lengvosios atletikos klubas – 24 dalyviai. Vyriausias bėgimo dalyvis – 86 metų Jonas Žilinskas 5 km trasą įveikė per 41 min., jauniausias ne vaikų bėgime dalyvavęs bėgimo dalyvis –Liškauskaitė Eglė, o štai 9 metų Domantas Strolys 5 km. įveikė per 23 minutes ir nustebino bėgimo profesionalus.  Geriausius sportinius rezultatus pademonstravo Šlekių šeima: net penki bėgikai, iš jų du – prizinių vietų laimėtojai. Roberta Šlekienė pirmoji įveikė trasą su mažuoju šeimos atstovu, sėdinčiu vežimėlyje.

„Bėgimas labai išaugo, atvyksta daug svečių iš visos Lietuvos, dalyvauja daug marijampoliečių. Bėgimą pripildėme staigmenomis: konfeti šūviais, dušais trasoje, unikaliais medaliais, dangaus šokėjais, įsteigėme labai daug prizinių vietų ir kategorijų, vaišinome ledais ir koše, norėjome sukurti gražią miesto šventę ir iš dalyvių atsiliepimų suprantame, kad mums tai pavyko“, – sakė bėgimo organizatorius Darius Kemeraitis.

Šiais metais bėgimo dalis buvo ir šiaurietiško ėjimo žygis, kuris tęsėsi 22 km. Žygeiviai aplankė Marijampolės apylinkes ir suspažino su jų istorija. Šis bėgimas išskirtinis tuo, kad yra nekomercinis renginys ir visos organizavimui nepanaudotos lėšos yra skiriamos gražinti miestui. 

Organizatorių informacija 

Roko Lukoševičiaus nuotraukos.

begime-uz-marijampole-daugiau-nei-70-priziniu-vietu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE