Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI II. „Levandų teRasa“: lyg gabalėlis tolimojo Provanso

Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI II. „Levandų teRasa“: lyg gabalėlis tolimojo Provanso

Kontaktai:

Liubavas, Kalvarijos sav.,

tel. nr.: +370 609 76603,

el.p.: rasabaliuliene@gmail.com.

Labai gražiame miestelyje Liubave, kuris yra Kalvarijos savivaldybėje pačiame Lietuvos–Lenkijos pasienyje, gyvenanti Rasa Baliulienė nė manyti nenumanė, kad netikėtai kilusi idėja papuošti miestelį nuves taip toli. „Su vyru labai mylime gamtą, žydinčius augalus, todėl nusprendėme pasodinti levandų lauką“, – sako Rasa. Kaip tarė – taip padarė. Baliulių turimas laukas, kaip ir visas čia esantis reljefas, yra kalvotas, tad nutarė, jog tai turėtų atsispindėti ir pavadinime. Taip gimė „Levandų teRasa“, pavadinime puikiai išsaugojusi ir levandų puoselėtojos vardą. Darbai prasidėjo 2020 metų rudenį žemės paruošimu, o pirmąjį tūkstantį levandų šeima pasodino 2021 metais. Ir štai vasarą Liubavą puošia gabalėlis tolimojo Provanso, garsėjančio bekraščiais levandų laukais.

Sodindami levandas, šie Baliuliai net negalvojo ir neplanavo, kad jų sukurta žydinti violetinė pasaka įsuks juos į lėtojo turizmo Suvalkijos regione verpetą.

  „Levandų teRasa“, kaip lėtojo turizmo paslaugų teikėjas, šiltuoju metų laiku siūlo gan platų paslaugų spektrą: relaksaciją levandų lauke stebint laiko tėkmę esančio saulės laikrodžio pagalba, fotosesiją , maudynes kubile tarp levandų žiedų, arbatų degustaciją ragaujant „levandų grybukus“ (trukmė 1 val.), edukaciją „Levandų hidrolato gamyba“ (trukmė 2 val.).

Taip pat gali pasiūlyti ekskursijas po Liubavo apylinkes. O parodyti čia tikrai yra ką: ir Liubavo miestelis, ir Kačergų kalnas su apžvalgos bokštu, ir Sovietų sąjungos „geležinės uždangos“ fragmentai, ir Grandų botaninio draustinio atodanga, ir Šešupės ir Šelmentos upių slenksčiai. Ekskursijas galimos pėsčiomis, automobiliu arba žirgų traukiama karieta. Po ekskursijos lauks kaimiški užkandžiai.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE