Pagrindinis > Kitos temos > Kokių įrankių reikia dirbant su mediena?

Kokių įrankių reikia dirbant su mediena?

Dirbant su mediena, baldais prireikia įvairiausių instrumentų – akumuliatorinių suktuvų-gręžtuvų, perforatorių, įleidžiamų akumuliatorinių bei elektrinių diskinių, stalinių ir kitokių pjūklų, įvairių šlifuoklių. Neapsieinama ir be dulkių siurblių bei būtinų jiems priedų. Šiuos ir kitus įrankius gamina įvairios firmos, o festool įrankiai yra vieni iš paklausiausių.

Kokių principų laikosi Festool firma įrankių gamyboje?

Visi šios firmos gaminami įrankiai pasaulį išvysta tik tada, kai pasikonsultuojama su profesionaliais meistrais, kuriems darbas su mediena yra jų darbinė kasdienybė. Firma atsižvelgia į meistrų pasiūlymus kaip būtų galima palengvinti jų darbą ir padidinti jo našumą.

Prie viso to Festool sumanė gaminti ne tik pačius įrankius, bet ir kompaktiškus bei talpius meistrų lagaminus, kuriuose būtų patogu ne tik laikyti pačius instrumentus, bet ir juos transportuoti. Visa tai leidžia meistrams pasiekti išskirtinį darbo našumą ir efektyvumą. Pavyzdžiui, šios firmos pagaminti plokštuminiai, juostiniai bei ekscentriniai šlifavimo įrankiai yra labai lengvi, todėl labai patogūs naudoti.

Apie ką reikia pagalvoti prieš perkant medienos apdirbimo įrankius?

Prieš pirkdami medienos apdirbimo įrankius pirmiausiai nuspręskite su kokiais gaminiais dirbsite, ar tai bus įvairių rūšių medienos plokštės, ar natūrali mediena ir jos ruošiniai. Darbui su mediena praverčia įvairios paskirties pjūklai, frezos, šlifuokliai, elektriniai arba akumuliatoriniai suktuvai, grąžtai. Pastarieji praverčia ir surenkant baldus.

Esama įrankių, kurie skirti tik specifinėms užduotims atlikti, esama ir tokių, kurie dėl savo universalumo tinka darbui ir didelėje dirbtuvėje, ir sandėliuke. Aišku, gana svarbu yra įvertinti ir savo turimą biudžetą, kad neviršytumėte galimų išlaidų limito. Tiesa, įrankius galima pirkti ir išsimokėtinai.

Kokie yra pagrindiniai Festool įrankių privalumai?

Pagrindinis šios firmos įrankių privalumas – jų patogumas, tikslumas ir energetinis taupumas. Pavyzdžiui, juostinis pjūklas pjauna taip tiksliai, kad pakartotinis pjovimas nėra reikalingas. Be to, šie įrankiai yra pagaminti taip, kad kuo mažiau vargintų dirbant ilgas darbo valandas.

Didelis privalumas yra tas, kad daugelio akumuliatorinių įrankių veikimo laikas leidžia dirbti nepertraukiamai. O daug skirtingų darbinių veiksmų galintys atlikti įrankiai apsaugo nuo poreikio pirkti kelis skirtingus įrankius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE