Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius gyvenamuosius namus!

Kviečiame atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius gyvenamuosius namus!

 

Pagal „Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą“, patvirtintą 2013 m. rugpjūčio 9 d. Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-280, renovuoti 29 daugiabučiai gyvenamieji namai, 5 daugiabučiuose namuose vyksta projektavimo, 11 – rangos darbai. 2016 m. rugpjūčio 26 d. LR aplinkos ministrui paskelbus kvietimą Marijampolės savivaldybė pateikė paraiškas atnaujinti (modernizuoti) dar 7 daugiabučius namus. Iš jų 5 namų butų ir kitų patalpų savininkai pritarė namo investicijų planams ir šiuo metu jie pateikti bankui svarstyti dėl finansavimo suteikimo. Kituose dviejuose namuose vyksta butų ir kitų savininkų balsavimas raštu.

Marijampolės savivaldybė, siekdama atnaujinti Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą, kviečia daugiabučių namų bendrojo naudojimo objekto valdytojus organizuoti butų ir kitų patalpų savininkų apklausą dėl namo atnaujinimo (modernizavimo), o butų ir kitų patalpų savininkus įvertinti poreikį namą atnaujinti (modernizuoti) ir nuomonę išreikšti raštu.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės Finansų ir biudžeto departamento Turto valdymo skyrių, tel. (8 343) 90 064, 421 kab., J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE