Pagrindinis > Dėmesio! > Bėgimo entuziastai kviečiami registruotis į naktinį Suvalkijos pusmaratonį

Bėgimo entuziastai kviečiami registruotis į naktinį Suvalkijos pusmaratonį

 

Šių metų liepos 22 d. Suvalkijos sostinėje Marijampolėje vyks bėgimo šventė naktinis Suvalkijos pusmaratonis, į kurią kviečiami registruotis tiek sporto mėgėjai, tiek profesionalai.

Pirmasis Suvalkijos pusmaratonis įvyko prieš trejus metus. Iki tol bėgimo mėgėjai ir Marijampolės susitikdavo maratonuose Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir vis svarstydavo, kad tokios šventės, skatinančios sportą ir sveiką gyvenimo būdą, reikia ir jų miestui. Tad suvieniję jėgas bėgimo mėgėjų klubo „Greičio blyksnis“, Sūduvos sporto centro „Sūduva“ ir „Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos“ atstovai surengė pirmąją šventę. Tiesa, tąkart ji vyko dieną.

„Kartu su pirmuoju Suvalkijos pusmaratoniu pradėjome organizuoti daugiau su bėgimu susijusių renginių. Rengiame bendras mankštas, bėgiojimus tiek dieną, tiek naktį, grūdinančias maudynes upėje. Tačiau didžiausia šventė, kurią jau pamėgo miestiečiai, – Suvalkijos pusmaratonis. Galvodami, kaip jį padaryti dar įdomesnį, nusprendėme šiemet pakviesti bėgti naktį, kai pernelyg nekankins vasaros karščiai, o ir atmosfera bus dar ypatingesnė“, – sako vienas iš organizatorių Mantas Žuolys.

Organizatoriai teigia, kad šios šventės tikslas – suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas. Čia laukiami tiek miesto gyventojai, tiek svečiai, kurie galės pasirinkti bėgimo distanciją pagal savo fizinį pasirengimą: nuo 5 kilometrų iki didesnės ištvermės reikalaujančio tradicinio pusmaratonio, tai yra, 21,098 km. Dalyviai taip pat galės rinktis komandines rungtis ar varžytis žmonų nešimo rungtyje. Šventė vyks miesto centre, J. Basanavičiaus aikštėje.

„Net jei kol kas nesate bėgimo mėgėjas, atvykite į šventę ir tikrai puikiai praleisite laiką. Dalyviai varžysis dėl originaliausio kostiumo, gausiausio kolektyvo, klubo, organizacijos ar įmonės taurės, po pusmaratonio lauks spalvinga apdovanojimų šventė, daugybė įvairių pramogų, o viską vainikuos fejerverkų muzikos šou“, – žada organizatoriai.

Registracija internetu: www.suvalkijospusmaratonis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE