Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame pasivaikščioti po Marijampolę virtualiai!

Kviečiame pasivaikščioti po Marijampolę virtualiai!

 

Marijampoliečius, kurie myli ir didžiuojasi savo miestu, ir tuos, kurie yra tik girdėję apie atsinaujinusią Marijampolę, bet vis dar neapsisprendė jos aplankyti, kviečiame tai padaryti virtualiai. Parengtas naujas ir labai šiuolaikiškas interaktyvus produktas, suteikiantis galimybę aplankyti viešąsias erdves ir įvairius lankytinus objektus. Jus kviečia virtuali ekskursija po Marijampolę: čia kiekvienas gali „pasivaikščioti“ miesto gatvėmis, susipažinti su jaukiu senamiesčiu, pasigrožėti parkais ir netgi pasmalsauti, kaip šios erdvės atrodo naktį. Šie ir kiti objektai sužymėti trimatėje Marijampolės panoramoje, nufotografuotoje iš „paukščio skrydžio“. Virtuali kelionė po Marijampolę Jūsų laukia interneto svetainėse www.marijampole.lt bei www.msavaite.lt.

Marijampolės savivaldybė, bendradarbiaudama su VšĮ „Mūsų Baltija“, prisijungė prie šios įstaigos vykdomo projekto „Baltic 360°“. Baltijos šalių platforma 360° – interaktyvi ir moderni vaizdinė informacijos pateikimo sistema, jungianti Baltijos šalių miestų viešąsias ir privačiąsias erdves. Lietuvoje kuriamas projektas „Baltic 360°“suteiks galimybes leistis į virtualią kelionę po įvairius miestus, aplankyti istorines-kultūrines bei kitas svarbias vietas ir objektus. Geros kokybės miesto viešųjų ir privačių erdvių panoraminės scenos, nufotografuotos 360 laipsnių kampu, sujungtos tarpusavyje, leis pasijusti taip, tarsi iš tikrųjų lankotės norimame mieste.

Labai kviečiame visus verslininkus, įstaigų atstovus ir visus besidominčius prisijungti prie šios idėjos ir užsisakyti virtualų pasivaikščiojimą po savo įstaigą ar įmonę, tam, kad kiekvienas, susidomėjęs Marijampole, turėtų galimybę iš arčiau susipažinti su Jūsų teikiamomis paslaugomis, apžiūrėti įžymybes, užsukti į viešbučius ar parodų erdves.

Tikimės, kad virtuali ekskursija po Marijampolę padės sukurti europietiško, patrauklaus turizmui miesto įvaizdį, parodyti vietas, kurias turistas galės pamatyti bei aplankyti mūsų mieste ir tokiu būdu galutinai apsispręsti, kad į Marijampolę atvykti būtina.

Marijampolė – tai mūsų visų mylimas miestas. Susitikime čia!

Daugiau informacijos: el. paštu neringa.tumeliene@marijampole.lt arba tel. 8 645 99 332

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Gintaro Kandroto nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE