Pagrindinis > Naujienos > Lankytojų jau laukia unikali pramoga: Vilkaviškyje atidarytas pirmasis kukurūzų labirintas

Lankytojų jau laukia unikali pramoga: Vilkaviškyje atidarytas pirmasis kukurūzų labirintas

Vakar oficialiai duris lankytojams atvėrė ne tik Vilkaviškio rajone, bet ir visoje Marijampolės apskrityje dar neregėta pramoga – Vilkaviškio kukurūzų labirintas.

Kukurūzų labirintas – smagi pramoga ne tik mažiems, bet ir dideliems. Visai šalia Vilkaviškio įkurto kukurūzo labirinto sumanytojai – ūkininkas Rokas Šlivinskas, kurio kukurūzų lauke įkurtas labirintas ir vilkaviškietis Marius Rudzevičius, kuris rūpinosi labirinto įrengimo darbais.

Mintis imtis šio netradicinio verslo idėjos jiems gimė tiesiog besikalbant apie ūkio darbus. Nieko nelaukdami jie pradėjo domėtis, ko reikia tokio labirinto įkūrimui ir ėmėsi darbo. Per labai trumpą laiką jiems pavyko pasirūpinti, kad vilkaviškiečiai ir miesto svečiai galėtų užsiimti įdomia ir azartiška pramoga – paklaidžioti po labirintus.

Be to, šis bendras projektas – tai puikus pavyzdys, ką gali nuveikti susivieniję ūkininkai ir medžiotojai.

Kukurūzų labirintas – sezoninė pramoga, kurios „galiojimo laikas“ maždaug nuo liepos pabaigos iki lapkričio pradžios. Kukurūzų labirintais mėgsta klajoti ir jaunimas, ir šeimos su vaikais, ir orientacinio sporto mėgėjai. Rasti teisingą takelį kukurūzuose, kurie auga gerokai virš galvos – užduotis, kuri tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai lengva. Tenka gerokai paklaidžioti, kol pavyksta surasti išėjimą.

Vilkaviškio kukurūzų labirintas įkurtas netoli įvažiavimo į Vilkaviškį (nuo Marijampolės pusės), Vytauto g. pradžioje. Čia esančiame beveik 2,5 ha ploto lauke yra išpjaustyti 2 skirtingi labirintai: „Mažylis“ ir „Milžinas“. Labirintų takelių išdėstymą sukurti padėjo architektas Arnoldas Sinkevičius.

Naujos Vilkaviškio rajone pramogos sumanytojus sveikino atidaryme dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis džiaugėsi, kad aktyvių kraštiečių dėka Vilkaviškio kraštas tampa vis patrauklesnis. Ši pramoga jau dabar susilaukė didelio susidomėjimo ir neabejotinai pritrauks lankytojus ir iš gretimų savivaldybių.

Labirinto įkūrėjai informuoja, kad Vilkaviškio kukurūzų labirintas dirbs darbo dienomis nuo 15 val. iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 11 val. iki 21 val.

Vilkaviškio kukurūzų labirinto lankytojams linkime smagios pramogos, o įkūrėjams – sėkmingo verslo plėtojimo!

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE