Pagrindinis > Dėmesio! > Liudo Mikalausko sumanyta arena iš šiaudų sugrįžta!

Liudo Mikalausko sumanyta arena iš šiaudų sugrįžta!

Nors kviečiai dar žaliuoja ir nokina derlių, tačiau jau po kelių mėnesių dalis jų virs išskirtine koncertine erdve po atviru dangumi Lietuvos laukuose! Pernai itin didelio populiarumo sulaukusi Kazlų Rūdos Slow arena iš šiaudų šiemet vėl sukvies meno mylėtojus mėgautis juslėmis ir muzika šieno ritinių apsupty jau vasaros pabaigoje. Rugpjūčio mėnesį kiekvieną savaitę 20 val. lankytojus pasitiks keturi koncertai – pirmasis šiaudų arenos renginys vyks jau rugpjūčio 11 dieną, Pinciškių kaime, Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje.

Anot vieno iš pagrindinių organizatorių, arenos idėjos sumanytojo Liudo Mikalausko, Kazlų Rūdos Slow arenos renginiams šiemet parinkta itin įvairi programa – renginių ciklą rugpjūčio 11 dieną pradės žinomiausios roko baladės, kurias atliks publikos pamėgti dainininkai Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, jiems akompanuos džiazo pianistas Feliksas Zakrevskis. Po savaitės, rugpjūčio 18 dieną susirinkusiuosius įsuks Evelinos Sašenko bei pianisto Pauliaus Zdanavičiaus ir akordeonisto Nerijaus Bakulos atliekamos Edith Piaf melodijos, na o rugpjūčio 25 dieną bus tikrai karšta, nes scenoje karaliaus tango melodijos, atliekamos Ievos Prudnikovaitės ir ansamblio „4 Tango“. Renginių ciklo pabaigą rugpjūčio 30 dieną pažymės pagal legendinės grupės The Beatles dainas parengta, Jokūbo Bareikio ir Rafailo Karpio drauge su ritmo grupe atliekama koncertinė programa.

“Verta apsilankyti visuose keturiuose koncertuose – kiekvienas pasirodymas bus vis kitoks, vienas už kitą įdomesnis, visi atlikėjai – scenos profesionalai, atradę kelią į klausytojų širdis. Taip pat rekomenduojame atvykti į Kazlų Rūdos Slow arenos renginius anksčiau, nes erdvėje veiks lauko kavinė, kur galėsite atsipūsti ir mėgautis šieno arenos vaizdais iš arti. Planuojame, kad arena talpins apie 600 žiūrovų, nes jau pernai turėjome didinti jos tūrį dėl didelio susidomėjimo, kas sąlygojo, jog greitai nebeliko bilietų pardavimuose. Taigi, jeigu jums nusibodo renginiai tradicinėse koncertų salėse, tuomet pats metas aplankyti Kazlų Rūdą!”, šypsosi Liudas Mikalauskas.

Renginius organizuoja asociacija “Jaunoji Sūduva” bei Kazlų Rūdos kultūros centras, tačiau visi organizatoriai vienbalsiai dėkoja vieniems didžiausių Sūduvos krašto ūkininkų Daliai ir Aidui Kairaičiams bei Ievai ir Mariui Skučams, kurie palaikė idėją nuo pat pradžių – pastatyti areną reikia daugiau nei 300 šiaudų rentinių, sutvirtintų trimis aukštais, kuriuos reikia ne tik transportuoti į renginio vietą, bet ir pastatyti patvarų statinį. Be ūkininkų pagalbos ši idėja niekada nebūtų išvydusi dienos šviesos. Taip pat renginius dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Kazlų Rūdos savivaldybė. Bilieto kaina 15 eurų, juos galima įsigyti Paysera Tickets sistemoje bei, likus neparduotų bilietų, 1 val. prieš renginį koncerto vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE