Pagrindinis > Kitos temos > Maisto dovanos – dėmesingai išrinktos ir kūrybingai padovanotos

Maisto dovanos – dėmesingai išrinktos ir kūrybingai padovanotos

Didžiosios metų šventės yra puiki proga sutikti išsiilgtus artimuosius ir bičiulius, kuriems nekantru įteikti dėmesingai rinktas dovanas, lydimas nuoširdžiausių palinkėjimų. Ne paslaptis, kad norą nudžiuginti brangius žmones dažnai lydi nerimas, kaip gausioje pasiūloje atrasti širdžiai mielas dovanas, kurios išreikštų jūsų dėkingumą, meilę bei širdingus palinkėjimus. Net ir aukštos kokybės maisto produktai daug kam vis dar atrodo kiek buitiška dovana. Šlakelis kūrybingumo, žiupsnis nuoširdumo ir trys šaukštai su kaupu asmeninio dėmesio net ganėtinai įprastus maisto produktus gali paversti įsimintiniausia metų dovana.

Linkint daugiau nuoširdžių pokalbių prie arbatos ar kavos puodelio

Mąstant apie praeinančius metus dažnai atsidūstama, kad kitąmet norėtųsi daugiau laiko skirti šeimai bei draugams. Simboliniu pažadu dažniau susitikti gali tapti padovanota arbata, kava, kakava ar kitas gėrimas, kuris paprastai lydi smagius pašnekesius su bičiuliu. Rūšinė arbata ar rinktinių kavos pupelių kava taps dar ypatingesnė, jei bus įteikta kaip „Ypatingųjų sekmadienio popiečių arbatėlė“, ar  „pačių smagiausių pasaulyje pasiplepėjimų kavutė“.

Visai šeimai tinkančia simboline dovanėle gali tapti indelis ekologiškos kakavos ar karštam gėrimui ruošti skirtos šokolado drožlės. Prie vaikystės prisiminimais kvepiančių šiltų gėrimų pridėjus termosą, padovanosite priminimą, kad smagiai iškylauti gamtoje galima bet kokiu oru. O pačios smagiausios iškylos, žinoma, yra tokios, prie kurių prisijungia ir bičiulių kompanija.

Smagių kelionių prisiminimai ir naujų nuotykių palinkėjimai

Gal turite mėgstamą šalį, kurioje praleidote įsimintinas atostogas su bičiuliu, o gal tokią kelionę tik planuojate? Prieskoniai bei kiti aplankytam kraštui charakteringi produktai sugrąžins brangius prisiminimus, o gal pakurstys nekantrumą prieš laukiamą kelionę. Dar asmeniškesnė bus dovana, jei pagaliau prisiruošite atspausdinti įsimintinų atostogų nuotraukas. Neskubėkite atsidusti, kad per pastaruosius pandemijos paženklintus metus bendrų kelionių beveik nebuvo. Kai pasaulis stabteli – pats geriausias laikas prisiminti ankščiau patirtus nuotykius, o tuo pačiu pri(si)minti, kad jūsų branginama draugystė tęsiasi jau ne vienerius metus, per kuriuos patirta daug nuostabių dalykų. Nuotraukose įamžintos akimirkos džiugins akį, o padovanoti prieskoniai suteiks išskirtinio skonio net ir kasdieniams patiekalams.

Firminio recepto paslapties atskleidimas

Draugus suartina ne tik nuoširdūs pokalbiai ir nepakartojami nuotykiai, bet ir drauge valgomas gardus maistas. Tuomet, kai negalime pasidalinti gardžiausiu deserto kąsneliu, galime pasirūpinti, kad artimieji galėtų patys tokių pasiruošti. Galbūt turite firminį kekso, pyrago, bandelių ar kitų kepinių receptą?

Ranka užrašykite mėgstamo pyrago, sausainių ar kitų kepinių receptą. Skirkite dėmesio ne tik gramams ir mililitrams, bet nepamirškite ir asmeniškų detalių – įsivaizduokite, kad receptą pasakojate telefonu. Kaip tik todėl recepto pradžia verčiau būna ne „Pasverkite 200 g miltų“, o – „Žinau, kaip nemėgsti gaminti. Bet, patikėk, šį kartą tikrai pavyks…“ arba „Prisimeni tuos meduolius, kurių recepto neišdaviau pernai per šventes?“ Sėkmei užtikrinti pridėkite jau pasvertus biriuosius produktus, kuriuos galima gražiai susluoksniuoti stikliniame inde. Apdairu atskirai pridėti Burbono vanilės pastos, Ceilono cinamono, šokolado drožlių ar kitų ypatingų desertų akcentų. 

Reikalingų sausų produktų rinkinys su pridėtu ranka rašytu receptu – labai asmeniška dovana, kuri sušildys širdį. Sumanius imtis darbo tereiks pridėti sviesto, kiaušinių, pieno ar kitų produktų.

Pasižvalgius po https://www.livin.lt elektroninę parduotuvę kils dar daugiau netikėtų idėjų, kaip aukštos kokybės įvairiausius produktus padovanoti kūrybingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE