Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje skambės vienintelis džiazo kvarteto „Vik & The Vibe Tribe” iš Paryžiaus koncertas

Marijampolėje skambės vienintelis džiazo kvarteto „Vik & The Vibe Tribe” iš Paryžiaus koncertas

Rugpjūčio 24 d. įspūdingu kontrabosų orkestro (vadovas Donatas Bagurskas) ir dainininkės Ievos Prudnikovaitės koncertu prasidėjo devintasis “Marijampolė Music Park” festivalis. Koncertą tiesiogiai transliavo Lietuvos radijo Klasikos programa, tad šį ypatingą muzikos skambesį turėjo galimybę išgirsti platus melomanų ratas. Koncertas iš ties buvo įspūdingas, pademonstravęs kontraboso instrumento galimybes, atlikėjų meistriškumą, ypatingai gražiai suskambusį mecosoprano ir žemų instrumentų tembrų duetą. Orkestro vadovo D.Bagursko parinkta, aranžuota programa, jo paties kompozicijos bei užburinačios orkestro ir solistės interpretacijos neleido nei minutei nukreipti dėmesio nuo “Romano su kontrabosu”.

Festivalis “Marijampolė Music Par” tęsis visą ateinantį savaitgalį. Rugpjūčio 26 d. 20 val. evangelikų liuteronų bažnyčioje skambės choro “Jauna muzika” (vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas) ir grupės “Merope”: Indrė Jurgelevičiūtė (vokalas, kanklės) ir Bert Cools (gitara, elektronika/Belgija) projektas “Naktės”. Pavadinime yra užkoduota naktis ir stebuklingas muzikinis ritualas. Koncerto metu skambės užburiančios melodijos, besiskleidžiančios įvairiausiomis skirtingomis formomis, subtilios improvizacijos ir garsinės tekstūros.

Rugpjūčio 27 d. 21 val. Vytauto parke skambės džiazas ir štai čia kviečiame suklusti gero džiazo mylėtojus, nes į festivalį vieninteliam koncertui atvyksta džiazo kvartetas “Vik & The Vibe Tribe”!  Elegantiškasis džiazas iš Paryžiaus su džiazo muzikos žvaigždėmis:  Viktorija Gečytė (vokalas), Nicholas Thomas (vibrafonas/Italija), Peter Giron (kontrabosas/Prancūzija), Mourad Benhammou (mušamieji/JAV). Viena ryškiausių Lietuvos džiazo vokalisčių Viktorija Gečytė, pristatoma ir sceniniu Vik vardu, jau 14 metų gyvena ir kuria Paryžiuje.

Ją studijų metais išaugino JAV Niujorko džiazo scenos, tad Vik yra verta Amerikos džiazo tradicijų puoselėtojos vardo. Jos atlikimas yra laisvas, o laikysena užburianti. Ir gerbėjai, ir kritikai žavisi elegantiška ekspresija, gebėjimu paliesti klausytojo širdį. Na ir sekmadienį rugpjūčio 28 d. 16 val. kviečiame į B.Kleizaitės-Vasaris menų galeriją, kurioje skleisis Lietuvos istorija ir lietuvių kompozitorių muzika – tai ”Tikros istorijos: Sūduva 600”: istorikas Algimantas Kasparavičius, Joana Gedmintaitė (sopranas), Eglė Kasteckaitė (fortepijonas).

VšĮ “Sol artis” informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE