Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje tiekiamas vanduo dar ne visur kokybiškas

Marijampolėje tiekiamas vanduo dar ne visur kokybiškas

 

Šiandien posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės ekstremalių situacijų komisija konstatavo, kad Marijampolėje viešai vartotojams tiekiamas geriamasis vanduo pagal leistinas normas nekelia žmonių sveikatai pavojaus, bet vis dar yra nepakankamos kokybės. Tie vartotojai, kurie nejaučia neįprasto vandens kvapo ir skonio, gali jį vartoti kaip įprastai, o tie, kurie vis dar jaučia silpną neįprastą kvapą ir skonį, turėtų nuo jo susilaikyti. Nepatenkintiems vandens kokybe gyventojams siūloma geriamojo vandens prisipildyti į fasuotas talpas iš vandens kolonėlių, esančių S. Daukanto/Donelaičio g. sankirtoje ir Partizanų/Šaulių g. sankirtoje, kur vanduo pumpuojamas tiesiai iš giluminių gręžinių.

UAB „Sūduvos vandenys” reaguoja į kiekvieną vartotojo nusiskundimą. Vis dar jaučiant nebūdingus vandens pokyčius, prašoma informuoti įmonę tel.: (8 343)  91 052, 91  941, mob. 8 612  91 052.

Komunikacijos skyrius

 

Komentaras “Marijampolėje tiekiamas vanduo dar ne visur kokybiškas

  1. na va, dar ir nuo vietovių priklauso koks tas vanduo.. įrengta vandens valymo sistema palengvintų mintį, kad turit negerą vandenį. yra filtrai, nugeležinimo filtrai, minkštinimo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE