Pagrindinis > Naujienos > Pokyčiai Marijampolės kolegijoje

Pokyčiai Marijampolės kolegijoje

 

Liepos 25 d. buvo paskelbti priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo rezultatai. Marijampolės kolegija šiame priėmimo etape pakvietė studijuoti 126 studentus, Iš jų beveik pusė pakviesta į valstybės finansuojamas studijų vietas. Tokie rezultatai šių metų priėmime nėra galutiniai, kadangi dar vyks antrasis ir papildomas priėmimo etapai.

Griežtesni reikalavimai stojančiųjų neišgąsdino

Pirmajame priėmimo etape Marijampolės kolegija sulaukė 830 prašymų studijuoti (iš jų 230 pirmuoju prioritetu). Minimalaus stojamojo balo ir kitus kriterijus atitiko bei buvo pakviesti studijuoti 126 studentai. Priminsime, kad minimalus stojamasis balas šiais metais buvo padidintas nuo 3 iki 3,6 universitetuose ir nuo 1,6 iki 2 kolegijose. Minimalaus stojamo balo pretendentai gali nesurinkti jei nepakankamu lygiu išlaiko brandos egzaminus arba išvis nelaiko kurio nors į balo skaičiavimą įtraukto egzamino.

Šių metų priėmime Marijampolės kolegija siūlė visas vykdomas ir akredituotas studijų programas. Studentai pakviesti studijuoti septyniose studijų programose. Daugiausiai studentų pakviesta studijuoti Socialinį darbą – 24, Vaikystės pedagogiką – 23 ir Buhalterinę apskaitą – 18. Šiais metais aukščiausius stojamuosius balus surinko stojantieji į Vaikystės pedagogikos studijų programą. Aukščiausias stojamasis balas siekia – 9,64

Nesulaukę kvietimo studijuoti, nenusiminkite

Nesulaukusiems kvietimo studijuoti norimoje studijų programoje nusiminti nereikėtų, priėmimas dar tęsis. Antrasis etapas vyks rugpjūčio 1 – 3 d., kitaip nei anksčiau, šiame etape į prašymą bus galima įtraukti ir naujus pageidavimus, tačiau tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Papildomas priėmimas (gali dalyvauti ir dar nesiregistravę) vyks rugpjūčio 13 – 17 d. Stojantiems į Vaikystės pedagogiką papildomame priėmime motyvacijos vertinimas vyks rugpjūčio 16 d.  Taip pat primename kad iki rugsėjo 20 d. vyksta tiesioginis priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas Marijampolės kolegijoje. Į visus su priėmimu susijusius klausimus atsakys Marijampolės kolegijoje veikianti Studentų priėmimo tarnyba.

Keisis Kolegijos vadovas

Kolegijos Tarybai, atsižvelgus į paskutinių metų aukštosios mokyklos veiklos rezultatus ir nepatvirtinus 2017 m. direktoriaus veiklos ataskaitos, rugpjūčio pabaigoje nutraukiama darbo sutartis su direktoriumi Dr. Vaidotu Viliūnu.

Dr. Vaidotas Viliūnas.
Dr. Vaidotas Viliūnas.

Kaip informavo Kolegijos tarybos pirmininkė prof. Dr. Snieguolė Matulienė, toks sprendimas visiškai nesutrikdys aukštosios mokyklos veiklos. Laikinai einančiu direktoriaus pareigas bus paskirtas dabartinis Kolegijos administracijos direktorius Romas Giedraitis. Jau šių studijų metų pradžioje bus skelbiamas konkursas Kolegijos direktoriaus pareigoms užimti. S. Matulienė tikisi, kad naująjį vadovą pavyks išrinkti kaip įmanoma greičiau.

Taigi, Marijampolės kolegijos bendruomenės laukia esminiai pokyčiai. Todėl kviečiame tapti Marijampolės kolegijos studentais ir besikeičiančios akademinės bendruomenės dalimi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE