Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 25-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 25-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Beje, visi užfiksuotieji įvykiai pirmąją šv. Kalėdų dieną susiję su smurtu artimoje aplinkoje: pagal įvykių suvestines, Kalėdų šventės pradžią savo smurtu namie paženklino 4 vyrai – jie daugiau ar mažiau nuskriaudė tris moteris ir vieną vyrą. 

Gruodžio 25-osios popietę, likus pusvalandžiui iki 17 valandos, policininkų įsikišimo prireikė Vilkaviškio savivaldybės Bartninkų miestelyje (Bartninkų sen.), kur namuose girtas (nuvykus nustatytas vidutinis girtumo laipsnis) vyras (g. 1957 m.) smurtavo prieš savo žmoną (g. 1967 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Po poros valandų analogiškas atvejis užfiksuotas Jurbarko savivaldybės Motiškių kaime (Seredžiaus sen.) – čia namuose prieš blaivią moterį (g. 1966 m.) smurtavo girtas (nustatytas sunkus girtumas – 3,69 promilės alkoholio kraujyje) buvęs sugyventinis. Vyras irgi sulaikytas.

Apie 20 valandą policininkai vyko ir į Gražiškių kaimą (Lukšių sen.) Šakių savivaldybėje, nes konfliktas buvo kilęs tarp dviejų brolių – įtariama, kad girtas (2,01 prom.) vyras (g. 1989 m.) smurtavo prieš girtą (2,88 prom.) jaunėlį (g. 1993 m.). Įtariamasis sulaikytas, jis buvo išvežtas į Jurbarko ligoninės specialiąją palatą dėl galimos COVID-19 ligos.

O naktį iš gruodžio 25-osios į 26-ąją, apie pusę trijų, Marijampolės policijos pagalbos šauktasi Narto kaime (Liudvinavo sen.), nes savo namie girtas (2,44 prom.) vyras (g. 1979 m.), kaip pranešta, smurtavo prieš taip pat girtą (1,42 prom.) savo sugyventinę (g. 1987 m.). Įtariamasis irgi buvo sulaikytas.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Visuose Marijampolės apskrities policininkų per pirmąją šv. Kalėdų dieną užfiksuotuose įvykiuose „dalyvavo“ ir alkoholis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE