Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 24-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 24-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Kalvarijos savivaldybėje, Brazavo kaime (Kalvarijos sen.), apie pusę šešių vakare įkliuvo traktorių vairuojantis nedrausmingas Trakėnų kaimo (Kalvarijos sen.) gyventojas (g. 2002 m.). Šiam jaunam vyrui dar rugsėjo 18 dieną priimtu Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmų baudžiamuoju įsakymu buvo paskirta baudžiamojo poveikio priemonė, draudžianti naudotis specialiąja teise vairuoti transporto priemonę. Pažeidėjui dabar teks atsakyti pagal Baudžiamąjį kodeksą (BK) už teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymą.

Kazlų Rūdos policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje. „Karas“ namie buvo malšinamas Kajackiškės kaime (Kazlų Rūdos sen.), nes naktį, apie pirmą valandą, vyras (g. 1978 m.), kaip pranešta, smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1982 m.). Abu buvo sunkiai apgirtę: vyras „pripūtė“ 2,77 promilės alkoholio, o moteris – 2,89 prom. Įtariamasis buvo sulaikytas.

Vilkaviškio policininkai prieš pietus sulaikė girtą Baraučiznos kaime (Šeimenos sen.) automobilį „VW Passat“ vairuojantį vyrą (g.1987 m.). Šiam užfiksuotas vidutinis girtumo laipsnis (2,13 prom.). Vyro kelionė buvo baigta – automobilis nuvežtas į mašinų saugojimo aikštelę.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Policijos pareigūnai dirba be šventinių dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE