Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 23-ioji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 23-ioji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Į Marijampolės policiją kreipėsi Marijampolės savivaldybės gyventojas (g. 1958 m.), patyręs 1 000 eurų nuostolį. Vyras teigė interneto skelbimų portale dar gruodžio 18-ąją radęs skelbimą apie parduodamą traktorių „Belarus MTZ“ ir pervedęs 1 000 eurų dydžio avansą už šią prekę į nurodytą nepažįstamo pardavėjo sąskaitą. Vos tik pinigai buvo pervesti, pirkėjo ryšys su pardavėju nutrūko. Todėl žmogus įtaria tapęs sukčių auka.

Kalvarijos policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Anot pareigūnų, vidurnaktį buvo pranešta, kad namuose – Kalvarijoje, Vytauto gatvėje – prieš moterį (g. 1967 m.) smurtavo jos sutuoktinis (g. 1968 m.). Policininkai nustatė, kad abu asmenys buvo girti: moteris – sunkiai apgirtusi (2,55 promilės alkoholio kraujyje), vyras – vidutiniškai (1,99 prom.). Greitosios pagalbos medikai patvirtino, jog moteris sumušta, tad įtariamasis buvo sulaikytas.

Panašų ikiteisminį tyrimą pradėjo ir Jurbarko policija. Pareigūnus pasiekė žinia, kad girtas Jurbarko gyventojas (g. 1964 m.) namie konfliktavo su blaiviu savo sūnumi (g. 1999 m.), ketindamas prieš jį smurtauti fiziškai. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,57 prom.).

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Kol bus patiklių žmonių, tol nemažės telefoninio ir internetinio sukčiavimo atvejų, kuriuos išaiškinti policijos pareigūnams labai sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE