Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 26-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 26-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Trys iš užfiksuotų įvykių – dėl girtų eismo dalyvių. 

Gruodžio 26-osios vakarą, apie pusę septynių, Marijampolės savivaldybėje, Padovinio kaime (Liudvinavo sen.), į kelio atitvarus atsitrenkęs automobilis juos apgadino ir buvo nuvairuotas toliau. Bet sprukdamas bėglys, „verždamasis“ į bukiausiųjų sąrašą, neapsižiūrėjo, kad įvykio vietoje liko jo automobilio valstybiniai numeriai… Tad netrukus nustatyta, kad automobilis priklauso jaunam netolimo Gyviškių kaimo gyventojui (g. 1996 m.). Pareigūnams nuvykus į jo gyvenamąją vietą, kieme buvo rastas apgadintasis automobilis „MB“ be priekinių valstybinių numerių. Mašinos savininkui buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis (2,67 promilės alkoholio kraujyje).

Po valandos kitą girtą vairuotoją pričiupo ir policijos pareigūnai Kalvarijoje, kai Dariaus ir Girėno gatvėje buvo sustabdytas automobilis „Audi A 6“. Šį, kaip tuoj pat paaiškėjo, vairavo vidutiniškai apgirtęs (1,91 prom.) asmuo (g. 1980 m.).

Ir dar antrosios šv. Kalėdų dienos vakarą, jau visai prieš vidurnaktį, girtam vairuotojui kelyje prireikė pagalbos Vilkaviškio savivaldybėje, Serdokų kaime (Šeimenos sen.). Čia, kelyje Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas, ant važiuojamosios kelio dalies apvirto ant stogo automobilis „VW Golf“, vairuotas kaimyninės Gižų seniūnijos gyventojo (g. 1991 m.). Vairuotojas buvo girtas (vidutinis girtumo laipsnis – 2,00 prom.). Manoma, girtas asmuo, vairuodamas sutemus, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, neįvertino kelio būklės ir meteorologinių oro sąlygų. Vyras po avarijos liko prispaustas automobilyje, tad jam teko laukti ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Nelaimėlis dėl patirtų sužalojimų buvo išvežtas į Kauno klinikinę ligoninę. Turima duomenų, kad kiti asmenys, galimai važiavę minėtu automobiliu kaip keleiviai, pasišalino iki atvykstant policijos pareigūnams, tad bėglių tapatybės iškart nebuvo nustatytos. Ugniagesiai gelbėtojai turėjo ilgiau pasidarbuoti judriame kelyje – atvertė mašiną ir ją patraukė bei nuvalė kelio dangą.

Marijampolės policijos pareigūnai vakar pradėjo ikiteisminį tyrimą ir dėl žmogaus įtariamo sužalojimo. Marijampolietis (g. 1980 m.) apie 20 valandą buvo pristatytas į ligoninę, medikai nustatė jam rankos lūžį ir vidutinį girtumo laipsnį (1,78 prom.). Įtariama, kad šį girtą vyrą Marijampolėje, R. Juknevičiaus gatvėje, sužalojo du nepažįstami asmenys.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Girtų vairuotojų kelionės kartais pasibaigia jų nesuvaldytai mašinai staiga apvirtus ratais aukštyn…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE