Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės klubo „Tauras“ pergalės

Marijampolės klubo „Tauras“ pergalės

Praėjusį savaitgalį Opavoje (Čekija) 41 kartą vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Grand prix Pepa 2019″. Varžėsi virš 200 atletų iš dešimties valstybių. Dalyvavo gausi Lietuvos 23 sportininkų delegacija, iš jų 11 Marijampolės klubo „Tauras“ sportininkų. Tomas Kairys startavęs absoliučioje klasikinio kultūrizmo kategorijoje, bei Ramūnas Rimidys, dalyvavęs klasikinės figūros absoliučioje kategorijoje laimėjo aukso medalius. Milda Brūverė (Wellness) kategorija, iškovojo sidabro medalį. Bronzos medaliais pasipuošė Laima Pletinskaja (kūno fitnesas) bei Mindaugas Giedris (kultūrizmas +40 m.) Penktąsias vietas pelnė Vilius Petrik (jaunimo kultūrizmas), Edvinas Maksimovas (klasikinis kultūrizmas), šeštąją vietą iškovojo Tomas Dubauskas (kultūrizmas +90 kg),
Nuotraukoje: Tomas Kairys ir Ramūnas Rimidys bei treneris Rinaldas Česnaitis.