Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijoje – Naujųjų mokslo metų šurmulys

Marijampolės kolegijoje – Naujųjų mokslo metų šurmulys

 

Kiek daugiau nei prieš du mėnesius kolegijoje praūžė iškilminga diplomų įteikimo šventė. O štai vakar, Rugsėjo 1-ąją, it  trumpai akimirkai prabėgus gaiviai vasarai, skambūs muzikos garsai kvietė kolegijos studentiją, akademinę bendruomenę ir miesto garbius svečius paminėti Mokslo ir žinių dieną. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, į šventę susirinko gausus būrys šventės dalyvių.

Antrus metus Rugsėjo 1-oji kolegijos Iškilmių salėje prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo kolegijos kapelionas prof. Dr. Kęstutis Žemaitis. Kapelionas laimino visą kolegijos bendruomenę, jai linkėdamas santarvės, vienybės ir neišsenkančios išminties. Po Šv. Mišių prasidėjo Naujųjų mokslo metų iškilmė, į kurią gausiai rinkosi pirmakursiai, dar nedrąsiai ir nerimastingai besižvalgantys aplink, bei žengė jau kupini pasitikėjimo savimi vyresnieji studentai. Marijampolės kolegiją savo apsilankymu pagerbė daug socialinių partnerių, kolegų, alumnių ir valdžios atstovų. LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda, LR susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas, LR Vyriausybės atstovas Marijampolėje Karolis Padolskis, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Andrius Vyšniauskas, Marijampolės kolegijos studentų atstovybės (MKSA) Alumni klubo prezidentas Martynas Andriukevičius ir kt.

Šventinių kalbų ir sveikinimų pradžią, jau tradiciškai, pradėjo Marijampolės kolegijos direktorius dr. Vaidotas Viliūnas, ragindamas pirmakursius jaustis kolegijoje gerai ir nebijoti kelti klausimų. Kolegijos vadovas palinkėjo studentams įsilieti į čia esančią bendruomenę, siekti bendrų tikslų – mokslo, žinių ir išminties. „Studijų metu „nekalkite“ studijų medžiagos, bet išmokite suprasti reiškinius ir aplinkui vykstančius procesus, išmokite mokytis visą gyvenimą ir svarbiausia, nebijokite klysti“ – sakė dr. Vaidotas Viliūnas. Kiti garbūs svečiai beveik sutartinai kolegijai linkėjo vienybės, santarvės, bendrų tikslų siekimo, optimizmo, sėkmės įveikiant kylančius iššūkius ir siekio likti Marijampolės miesto bei regiono intelektualiniu židiniu.

Šventiniai studentų sveikinimai studentams tai jaunatviškumo gurkšnis ir jau patirtis: ja dalinosi  MKSA Alumni klubo prezidentas Martynas Andriukevičius ir MKSA prezidentė Algirdė Adomaitytė, bičiuliškai ramino ir skatino pirmųjų kursų studentus. Simboliška, jog būtent po studentų atstovės Algirdės sveikinimo kalbos, šventės kulminacija įvyko giedant studentų himną „GaudeamusIgitur“, kuris skamba įvairiuose pasaulio kraštuose per visas studentiškas šventes.

Iškilmingai ceremonijai einant į pabaigą, kolegijos bendruomenė, garbūs svečiai, socialiniai partneriai ir studentija būriavosi kiemelyje prie Naujųjų mokslo metų sutiktuvių torto, papuošto šventiniais fejerverkais, kuriuos įžiebė kolegijos vadovas dr. Vaidotas Viliūnas. Visi turėjo smagų laiką: pirmo kurso studentai neformalioje aplinkoje galėjo susipažinti vieni su kitais bei grupių kuratoriais, o vyresnieji dalijosi vasaros metu sukauptais įspūdžiais.

Renginį vedė MKSA prezidentė Algirdė Adomaitytė ir  viceprezidentas Tautvydas Mackevičius.

Programą gitaros melodija ir daina paįvairino Laisvosios muzikos studijos vadovas Tomas Makluševičius.

Nuoširdus ačiū visiems!

Viešosios komunikacijos ir marketingo skyriaus vedėjas

Mantas JUŠKEVIČIUS

IMG_9195 jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE