Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės muziejai – virtualiame ture!

Marijampolės muziejai – virtualiame ture!

Dėl šalyje įvesto karantino šiuo metu nėra galimybės apsilankyti muziejuose, bet lankytojai turi puikią progą tai daryti virtualiai. Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus kviečia į VIRTUALŲ TURĄ po muziejaus ekspozicijas.

Bendradarbiaudamas su Lietuvos nacionaliniu dailės muziejumi, 2019-2020 m. Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus rengė virtualų turą, kuris leis pasižvalgyti ne tik po Marijampolės krašto muziejų, bet ir tris jo padalinius – Tauro apygardos partizanų muziejų, Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinį muziejų bei V. Mykolaičio-Putino muziejų.

Keliaujant po muziejų ekspozicijas virtualaus turo lankytojus lydės pats Lietuvos Prezidentas Kazys Grinius! Galėsite ne tik apžvelgti ekspozicijų sales, bet ir sužinoti apie įdomius eksponatus – ekspozicijose spustelėjus ant raudonų taškų, pamatysite objektus iš arčiau ir išgirsite jų istorijas. Pasakojimas prieinamas lietuvių ir anglų kalbomis.

Šis virtualus turas – didelio masto Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus projekto dalis. Įgyvendinant Lietuvos integralios muziejų informacinės sistemos (LIMIS) plėtros, modernizavimo, naujų el. paslaugų kūrimo projektą „Virtualus muziejus“ buvo sukurti net 25 Lietuvos muziejų ir Vilniaus pilių teritorijos virtualūs turai. Projektą rėmė Europos regioninės plėtros fondas.

Linkime Jums įdomios virtualios kelionės!

Turas lietuvių kalba: turai.limis.lt/marijampole-lt/

Turas anglų kalba: turai.limis.lt/marijampole-en/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE