Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės savivaldybė nuo kitų metų didins vietų skaičių darželiuose

Marijampolės savivaldybė nuo kitų metų didins vietų skaičių darželiuose

 

Kiekvienų metų vasarą, prasidėjus priėmimui į darželius, kai kurie tėveliai negauna savo vaikui pageidaujamos vietos darželyje.

Nepatenkintų prašymų į darželius būna kasmet, o šiais metais norinčiųjų lankyti ikimokyklinio ugdymo grupes nepatenkinti 92 prašymai. Į šią situaciją Marijampolės savivaldybės vadovai sureagavo, sukviesdami Marijampolės savivaldybės tarybos kolegijos posėdį, kurio metu buvo pritarta Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016 – 2020 metų bendrojo plano pakeitimui. Posėdžio metu nusprendė, kad nuo 2019 m. rugsėjo mėn. nebus formuojamos pirmos klasės Mokolų mokykloje-darželyje ir mokykloje-darželyje „Želmenėliai“, vietoje jų steigiant ikimokyklinio ugdymo grupes. Tokiu būdu sulig kiekvienais metais daugės vietų skaičius darželinukams. Sprendimui buvo vienbalsiai pritarta ir įsipareigota parengti Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimo projektą rugpjūčio mėnesio tarybai.

Priešmokyklinio ugdymo grupėse laisvų vietų dar yra, todėl tėvai, nepasirūpinę savo vaikų priešmokykliniu ugdymu, turi galimybę pasirinkti įstaigą.

Jeigu tėvai negavo automatinio pranešimo, jog jų vaikas priskirtas į įstaigą, o prisijungę prie  IS savo vaiko informacijoje mato, kad jis „n-tasis eilėje iš …“, reiškia vaikas į įstaigą nepateko ir liko laukti eilėje.

Komunikacijos skyrius

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE