Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečiai – Europos čempionatų nugalėtojai

Marijampoliečiai – Europos čempionatų nugalėtojai

Pagerbti  ir pasveikinti marijampoliečiai, iškovoję aukščiausius apdovanojimus Europos čempionatuose, ir jų treneriai.

Marijampolės sporto klubo „Tauras“ narys Tomas Bendoraitis Europos kultūrizmo ir fitneso suaugusiųjų, jaunimo ir veteranų čempionate, vykusiame Santa Susanoje, Katalonijoje (Ispanija), tapo absoliučiu Europos čempionu. Sportininkas, aplenkęs 60 atletų, kurie varžėsi penkiose klasikinio kultūrizmo ūgio kategorijose, pelnė aukso medalį klasikinio kultūrizmo iki 175 cm ūgio kategorijoje, o vėliau buvo pripažintas ir absoliučiu čempionato nugalėtoju.T. Bendoraičiui šis sezonas ypač sėkmingas. Jis tapo absoliučiu Lietuvos bei Vilniaus atvirųjų pirmenybių nugalėtoju, o tradiciniame Baltijos valstybių kultūrizmo ir fitneso rinktinių mače, kuriame Lietuvos komanda iškovojo pirmą vietą, buvo pripažintas nugalėtoju asmeninėse varžybose klasikinio kultūrizmo kategorijoje. Trenerio Rinaldo Česnaičio teigimu, šio sportininko sėkmę šiuo metu lemia geras pasirengimas bei sportinis užsispyrimas, siekiant aukščiausių rezultatų.

Marijampolės kyokushin karate klubo „Tornadas“ narys Šarūnas Vatulionis Europos kyokushin karate jaunių ir suaugusiųjų čempionate, kuris vyko Azerbaidžano sostinėje Baku, tapo vicečempionu. Lietuvos jaunių rinktinėje dalyvavęs marijampolietis svorio kategorijoje iki 75 kg iškovojo antrą vietą. Treneris Valius Rudys džiaugėsi savo auklėtinio sėkme ir teigė, kad tik labai stiprūs ir techniški varžovai, su kuriais teko kovoti Šarūnui, sutrukdė jam tapti čempionu. Treneris įsitikinęs, kad šio jauno sportininko atkaklumas ir sąžiningas darbas ateityje leis pasiekti ir aukščiausių laimėjimų.

Sportininkus sveikino ir jų laimėjimais džiaugėsi Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Bajoras, Švietimo, kultūros ir sporto departamento Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys, vyriausioji specialistė Vida Tamkevičienė.

 „Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų sportininkais, kurie sugeba pasiekti pačių aukščiausių rezultatų. Šiandien noriu padėkoti ir sportininkams, ir jų treneriams, kad turime ir Europos čempioną, ir vicečempioną. Pats esu buvęs sportininkas, todėl puikiai žinau, kiek tos pergalės jums kainuoja fizinių ir psichologinių jėgų bei materialinių išteklių“, – sakė administracijos direktoriaus pavaduotojas, sportininkams ir treneriams įteikdamas padėkos prizus. 

Pasak Sporto skyriaus vedėjo Vytauto Papečkio, labai džiugina, kad daugelyje Lietuvos sporto rinktinių dalyvauja ir marijampoliečiai, kurie savo laimėjimais prisideda prie sėkmingo ne tik Marijampolės, bet ir Lietuvos vardo garsinimo. „Mes turime gerus sportininkus ir gerus trenerius, kurie sportinio meistriškumo bei gebėjimų dėka džiugina mus ir stebina savo pasiekimais Europą“, – sveikindamas sportininkus ir trenerius teigė V. Papečkys.

Susitikimo metu sportininkai ir treneriai pasidalijo įspūdžiais iš čempionatų bei ateities planais.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės MICUTIENĖS nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE