Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Keršto kelyje kaina

Keršto kelyje kaina

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriuje ištirtas 2014-05-13 įvykis, apie kurį jau buvo daug diskutuojama viešojoje erdvėje. Tyrimo metu nustatyta, kad trisdešimtmetis kaunietis N. T., atvykęs į Marijampolę pas draugę, vairavo automobilį „Mercedes Benz CLK 500“ (neturėdamas teisės vairuoti, kai ši teisė atimta).

Keturių eismo juostų gatvėje, esant intensyviam eismui, persirikiuodamas iš pirmos eismo juostos į antrą, N. T. nerodė kairio posūkio signalo, kirto ištisinę horizontalaus ženklinimo liniją, po to, be jokio konkretaus ir aiškaus tikslo ar motyvo, siekdamas pademonstruoti savo išskirtinumą, lenkė automobilį „Audi A6“, išvažiuodamas į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą bei kirsdamas dvigubą ištisinę horizontalaus ženklinimo liniją, staiga stabdė ir keitė važiavimo kryptį blokuodamas „Audi A6“  priversdamas šio automobilio vairuotoją staiga stabdyti, keisti važiavimo kryptį ir sustoti, kad išvengtų susidūrimo bei užtikrintų savo bei kitų žmonių saugumą. Pareigūnų apklausiamas N. T. buvo labai nekalbus, nors viską pripažino, o paklaustas, kodėl taip elgėsi, atsakė: „Supykau ant „Audi“ vairuotojo – norėjau atkeršyti“.

Tyrimo metu nustatyta, kad N. T. jau anksčiau buvo baustas už grubius Kelių eismo taisyklių pažeidimus – būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį (vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas 2006 m. už tai, kad sukėlė eismo įvykį ir vartojo alkoholinius gėrimus iki jo aplinkybių išaiškinimo). Ir šį kartą N. T. vairavo automobilį, nors ši teisė iš jo jau buvo atimta.

Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, užtraukia baudą vairuotojams nuo 1 tūkst. iki 2 tūkst. litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki dvejų metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo 2 tūkst. 500 Lt iki 3 tūkst. 500 Lt.

Kauniečio  kerštą „įkainos“ bylą išnagrinėję teisėtvarkos pareigūnai.

Marijampolės aps. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE